סערה בשב"ס בעקבות הדלפת תמונתה של מרגול

את השבת האחרונה העבירה הזמרת מרגלית צנעני, החשודה שסחטה באיומים את האמרגן אסף אטדגי, בתא המעצר בכלא הנשים ברמלה. ביום רביעי היא צולמה תשושה ועייפה. נציב שב"ס הורה לבדוק הדלפת התמונה

העצירה מרגלית צנעני (באדיבות "ידיעות אחרונות")

בפנים נפולות ועיניים כבויות, אחרי חקירות מרובות, הארכת מעצר ודיון אחד בערעורה, כך צולמה הזמרת מרגלית צנעני ביום רביעי האחרון, עם כניסתה לכלא הנשים "נווה תרצה" ברמלה.

לתמונה הוצמד מספר העצירה שלה, 1403975. צנעני הוכנסה למעצר עד ליום שני. היא הייתה אמורה להיעצר עד יום חמישי, אך ערערה על ההחלטה וערעורה התקבל בחלקו. בתוך כך, נדחה היום ערעורו של בנה של הזמרת, אסף לביא, על הארכת מעצרו.

בשירות בתי הסוהר (שב"ס) זועמים על הדלפת התמונה. גורמים בשב"ס אמרו כי הם רואים בחומרה את הדלפת התמונה, וכי נציב שב"ס הורה לפתוח בבדיקת ההדלפה. גורם לשעבר בשירות בתי הסוהר אמר לחדשות 2 באינטרנט, כי "מדובר בהדלפה בזויה".

הערכה: כתב אישום יוגש נגד מרגול

העיתון "ישראל היום" דיווח הבוקר כי בקרב חוקרי המשטרה מתחזקת ההערכה כי יש בידיהם מספיק חומר ראיות נגד צנעני, העתיד להוביל להגשת כתב אישום נגדה בתום החקירה. היום יוחלט ביחידה הכלכלית החוקרת את הפרשה אם לשחרר אותה או לפנות לבית המשפט בבקשה להאריך את מעצרה פעם נוספת.

גורמים משפטיים המעורים בחקירתה של הזמרת סבורים שהיא איננה מודעת למצבה הפלילי, גם אחרי ששתי ערכאות משפטיות קבעו בשבוע שעבר כי למשטרה יש תשתית ראייתית להאשים את צנעני בסחיטה באיומים ובקשירת קשר לביצוע פשע.

הבוקר תמשך חקירתה של צנעני שהעבירה את סוף השבוע האחרון בתא מעצר בכלא. מרבית חומרי החקירה מבוססים על האזנות סתר שבוצעו לחשודים בפרשה. על פי מקורות משטרה, סגנון הדיבור של מרגול מוכר לציבור והם עצרו אותה רק לאחר שהבינו כי שיחותיה עם גורמים עבריינים על הניסיון לסחוט כספים מאמרגנה אסף אטדגי לא היו בגדר "סגנון דיבור" או "הלצה".

בשבוע שעבר נעצרה מרגלית צנעני עם בנה אסף לביא בחשד ששכרה עבריינים מארגון הפשיעה של העבריין עמיר מולנר במטרה לסחוט כספים מאות אלפי שקלים מהאמרגן אסף אטדגי, על רקע ייצוגו את הזמר עומר אדם.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק