פרשת מרגול: עומר אדם שובר שתיקה

הזמר הים תיכוני הצעיר הקפיד לשמור על שתיקה בימים האחרונים, וכעת מסר את גרסתו לסערה ששמו נקשר בה. "לא ראיתי שום דבר שהיה יכול להיות קשור בזה", הוא הבהיר. "זה נושא שלהם שלא קשור אליי"

פרשת מרגול שהתפוצצה בתחילת השבוע ממשיכה לזעזע את המדינה, אך אחת מדמויות המפתח בהתסבכותה של כוכבת הזמר הים תיכוני, הזמר עומר אדם, הקפידה לשמור בימים האחרונים על שתיקה. בריאיון ל"אולפן שישי" שטח לראשונה כוכב המוסיקה המזרחית בן ה-18 את גרסתו לאירועים האחרונים - בגרסה דומה עד מאוד לזו שלפחות אל מול כלי התקשורת, מסר אמרגנה של צנעני - אסף אטדגי.

"אני יכול להגיד שלא היו ביניהם מריבות", הסביר אדם. "לא היה שום דבר. הייתי איתו (עם אטדגי) בחופשות וכל הזמן והוא כל הזמן דיבר איתה בטלפון. לא ראיתי שום דבר שהיה יכול להיות קשור בזה. טוענים שקרה משהו אבל עוד לא ברור מה. עד שזה לא סגור אי אפשר לשפוט ולהגיד שום דבר".

כך או כך, ביקש עומר אדם להבהיר כי גם אם היו דברים מעולם - אין לו עצמו כל נגיעה לנושא: "לפי הפרסומים הם רבו על האחוזים של אסף (אטדגי) ועל התמלוגים שמרגול צריכה לקבל. זה נושא שלהם שלא קשור אליי".

מנהלו העסקי של עומר אדם, דורון יצחקי, הרעיף שבחים אטדגי ועל התנהלותו. "הוא מנהל מקצועי ומצוין. בחיים שלי לא ראיתי אותו מתערב עם איזשהו גורם חיצוני. הוא בן אדם ישר, ועם יושר אי אפשר להתווכח", הוא קבע.

השבוע שעבר על אטדגי: בין הכנות להופעות לחדר החקירות

שבוע לא קל עבר על אסף אטדגי, שהתחלק בין ההכנות להופעותיו של עומר אדם בסלון ביתו לבין העדויות שהתבקש לספק בחדר החקירות, שם נשאל על הסכסוך שהיה או לא היה עם מרגול - זו שעד לפני שבוע בלבד הוא היה עבורה אמרגן.

"אלה ימים לא פשוטים, אבל אני אופטימי. אני לא יכול להתייחס לשום דבר בנושא הפרשה הזאת ומתמקד עכשיו בעבודה", הסביר אטדגי, שמשמש גם מנהלו המקצועי של עומר אדם. "צריך להמשיך לעבוד, לקום בבוקר ולהמשיך בחיים הרגילים. זה מה שאני עושה עכשיו - יוצא להופעה". על המצב הנוכחי שהוא שרוי בו הבהיר: "אני לא מפחד מאף אחד".

אטדגי, בן 36, גרוש ואב לשניים, היה בעברו מורה ומחנך בבית ספר. לפני שנים הוא זנח את המקצוע לטובת חינוך מוסיקלי של אמנים - כשגולת הכותרת של ההצלחות שהוא זוקף לעצמו היא עומר אדם הצעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת