חקירת מרגול: חשבון הבנק נבדק בשל "פעילות חריגה"

מרגלית צנעני התעוררה ליום נוסף של חקירות אינטנסיביות, אחרי שהעבירה לילה שני בכלא נווה תרצה. במשטרה וברשות המסים החלו לבדוק את חשבון הבנק שלה, וכן חשד שלפיו קיבלה רהיטים ללא תשלום מעבריינים. כעת מנסים לחשוף מה העניקה להם בתמורה

מרגלית צנעני העבירה לילה שני בכלא נווה תרצה, והבוקר התעוררה ליום חקירות עמוס נוסף - כשההתפתחויות בפרשה וחומר הראיות שבידי המשטרה מהדקות את החבל סביב צווארה. ברשות המסים ובמשטרה החלו לבדוק גם את חשבונות הבנק של מרגול ושל יתר החשודים בפרשה, בעקבות "פעולות חריגות שהתגלו בחשבון הבנק שלה ושל אחרים".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

נוסף על כך, נטען בדיווח כי החוקרים בודקים גם חשד שלפיו קיבלה צנעני רהיטים ללא תשלום מחנות באזור השרון הנמצאת בבעלות אנשי העולם התחתון. השאלה העומדת על הפרק היא מה נתנה הזמרת בתמורה - אם אכן נכונים הדברים.

אתמול מסר אמרגנהּ של מרגול, אסף אטדגי, מי שנחשב לכאורה לקורבן בפרשה, עדות שהפלילה הלכה למעשה את הזמרת ואת יתר המעורבים בפרשה.

אמש עברה צנעני הליך קליטה מסודר בכלא נווה תרצה, שם תשהה לפחות בחמשת הימים הקרובים. היא נכלאה בתא המצויד באמצעי אבטחה מוגברים, שנועדו למנוע מהעצירים לנסות לשלוח יד בנפשם.

חקירותיה של צנעני היום ייערכו כשבמשטרה ממשיכים לטעון כי בידיהם ראיות רבות הקושרות אותה לעבירת הסחיטה באיומים, וכן כי יחלוף עוד זמן עד לסיומה של הפרשה.

בשבוע הבא יחלו במשטרה לבדוק חשדות שלפיהם שפטה מרגול ב"כוכב נולד" באופן מוטה, בשל התערבות של גורמים מהעולם התחתון בתחרות הזמר.

אחד מאנשי המפתח בפרשה ומי שנחשב ל"בורר" בין מרגול לבין אטדגי, אלכס גולדברג, העניק אתמול לכתב חדשות 2, גיא פלג, ריאיון בלעדי שבו הסתייג מהגדרת המשטרה על חלקו לכאורה ביחסים בין הזמרת לבין האמרגן והבהיר כי הפגישה שהייתה בנוכחותו הייתה "הבהרת דברים - כמו בין בן לאמא ובין בעל לאישה". הריאיון המלא עם גולדברג, ממקום מסתורו בחו"ל, ישודר הערב במהדורה המרכזית.

 פרשת מרגול - סיקור מיוחד:

"אטדגי הכיר למרגול את מולנר"

מרגול תישאר במעצר בכלא נווה תרצה

החשד: מרגול פנתה לבורר בעולם התחתון

זהבי: "יכול היות שמקומה בנווה תרצה"

השדרן אליקו על צנעני: "אישה נפלאה, לא מתאים לה"

מרגול חשודה בסחיטה באיומים של אמרגנו של עומר אדם