זהבי: "המשטרה שמרה עלי שבועיים"

מגיש הרדיו שהתעמת בצורה מתוקשרת עם מרגלית צנעני, מכחיש הבוקר כי היא או מי מטעמה איימו עליו. "אף אחד לא איים עלי ולא דיבר איתי", אמר בראיון לגלי צה"ל, אך אמר כי לאחרונה הייתה עליו שמירה מוגברת

אחד החשדות המיוחסים למרגלית צנעני, במסגרת הפרשה המכונה "בין השורות", הוא איום על שדרן הרדיו נתן זהבי. זהבי הקדיש לאחרונה תשומת לב רבה לצנעני, בעקבות דבריה נגד מחאת הדיור.

רוצים לקבל עדכונים בפרשת מרגול? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עם זאת, נתן זהבי עצמו הכחיש כי הזמרת איימה עליו באופן ישיר. "בניגוד למה שפורסם בעיתונים, מרגלית צנעני ואף אחד מטעמה לא איים עלי, לא צלצל אלי ולא דיבר איתי", סיפר זהבי בתכנית "מה בוער" עם רזי ברקאי. "אני הייתי תחת אבטחה משטרתית, בלי לדעת מי הגורם שמאיים עלי. לא אגיש תלונה כי לא איימו עלי באופן ישיר".

אתמול הגיב זהבי למעצרה של צנעני בתכניתו "זהבי עצבני". "אני עד לפני שלושה שבועות חיבבתי מאוד את מרגלית צנעני, היינו מאוד מיודדים", אמר לאחד המאזינים. "הגברת צנעני ברגעים אלה יושבת במשטרה וצריכה לתת דין וחשבון על הקשרים והקומבינות שהיו באמתחתה לכאורה, בעת שכבר זרקה את המילים הלא בסדר האלה", הוסיף בהתכוונו לאותה התבטאות נגד יוזמי המחאה.

זהבי תקף: "בן אדם שמקורב לחבר'ה האלה והולך לעשות פדיון חובות לא באמצעים לגיטימיים, אלא באמצעים אלימים לכאורה, יכול היות שמקומו לא על במות ציבוריות, לא בתור שופטת בערוץ 2 אלא בנווה תרצה. אולי".

עם זאת, הבהיר כי, "אני מאחל לה מפה שכל הסיפור זה עלילה, אבל יכול להתערב שזה לא ייגמר בלא כלום".