אוחובסקי: באתי לתמוך בחברה שלי

גל אוחובסקי, המגיש ביחד עם הזמרת מרגלית צנעני בערוץ 24, אמר הבוקר באולם ביהמ"ש: "אני בטוח שעבר עליה לילה מאוד קשה ובתור חבר שלה באתי להיות איתה". הוא סירב לענות על שאלות

גל אוחובסקי, שותפתו להגשת התכנית "גל ומרגול" בערוץ 24, הגיע הבוקר לדיון בהארכת מעצרה של מרגלית צנעני בבית המשפט.

רוצים לקבל עדכונים בפרשת מרגול? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"באתי כדי להיות עם מרגול, לא ראיתי אותה ולא שמעתי ממנה", אמר אוחובסקי והוסיף: "אני בטוח שעבר עליה לילה מאוד קשה ובתור חבר שלה באתי להיות איתה. מעבר לזה – אין לי שום דבר להגיד על זה", אמר אוחובסקי שסירב להשיב על שאלות עיתונאים.

מרגול תובא בפני שופט

בתום יותר מ-12 שעות של חקירה ולילה בבית הכלא לנשים נווה תרצה, תובא הבוקר מרגלית צנעני לבית משפט השלום בראשון לציון ותעמוד בפני שופט. המשטרה תבקש להאריך את מעצרה בלפחות שבעה ימים נוספים לצורך השלמת החקירה.

על פי החשד, יצרה צנעני קשר עם גורמים עבריינים המקורבים לעמיר מולנר, כדי שיסחטו באיומים את האמרגן אסף אטדגי שהיה חייב לה סכומי כסף בתום הליך בוררות על סכסוך כספי תמלוגים.

חשד: איימה על זהבי, קידמה את רמתי

בנוסף חושדים במשטרה, כי הזמרת פעלה באמצעים לא כשרים בזמן שכיהנה כשופטת בתכנית "כוכב נולד". נבדק החשד כי מרגול פעלה לקידום המועמד לירון רמתי, שהגיע לסדרת הגמר בעונה האחרונה. עוד היא חשודה כי איימה על שדר הרדיו נתן זהבי, זאת בעקבות ביקורת שמתח עליה בעקבות התבטאותה על מחאת האוהלים.

במהלך החקירה צנעני הכחישה בתוקף את החשדות נגדה. "לא הפעלתי עבריינים, העולם הזה זר לי", היא אמרה לחוקרים. המשטרה מבססת את הפרשה על האזנות סתר שבוצעו במשך כחודשיים השופכות אור ככל הנראה על אופן התנהלותה של צנעני.

חשוב לציין כי מבחינת המשטרה הסיפור העיקרי בחקירה מתרחש בארגון של עמיר מולנר. במשטרה זיהו שארגוני הפשע מגבירים את המעורבות שלהם בכל הקשור לזמר המזרחי. ראשי הפשע הבכירים במדינה זיהו את הכסף הגדול במעבר שעשה בשנים האחרונות הזמר המזרחי, מהקסטות של התחנה המרכזית לקיסריה. לפיכך, אותם עבריינים בכירים מנסים יותר ויותר לחדור לעולם האמרגנות וייצוג האמנים. בכך מנסים להילחם ביחידה למאבק בפשיעה כלכלית במשטרה.

אחיה: "מה לה ולעולם הזה?"

אחיה של הזמרת יורם צנעני, הבהיר כי אין כל קשר בין אחותו לגורמים עבריינים: "לא מסתדר לי, אחותי אדם כל כך ישר. לא יודע...מה לה ולעולם הזה של עמיר מולנר? זה בכלל נראה לי תלוש מהעולם בכלל. זה איום ונורא, פשוט מזעזע".

"חבר שלי התקשר אלי ואמר לי שהיא נעצרה", שיחזר צנעני את הרגעים בהם שמע על התפוצצות הפרשה. "אני פשוט המום מזה, המום, אין סיכוי, לא יכול להיות. היא בן אדם מה זה ישר, משהו חולני אצלה. זה כל כך רחוק ממנה, לא מבין איך זה".

צנעני ציין כי הוא לא הצליח ליצור קשר לאורך היום עם אחותו: "אני אפילו מנסה להתקשר אליה. אני מבין שהפלאפונים שלה סגורים שלה ושל האחיין שלי. תשמעי, זה גם בושה. אני לא חושב שזה כבוד, מהבית שאנחנו באים זה בכלל...לא מאמין. אני יודע כל האחיות שלי נרעשות מהסיפור".

עורך דינה: "מרגול בהלם טוטאלי"

סניגורה של צנעני אמר אתמול: "היא בהלם טוטאלי, ואין לה כל קשר לחשדות". לאחר שיצא ממשרדי היחידה הכלכלית בלוד, שם נחקרת הזמרת, אמר עו"ד שחר חצרוני כי "אני רוצה להאמין שהיחידה החוקרת תשחרר אותה ללא כל תנאי". לדבריו, החקירת הפרשה עדיין בעיצומה ומרשתו מכחישה כל קשר.

עו"ד חצרוני הוסיף: "היא לא רגילה למצבים כאלה, שהם קשים לכל אדם. אומרים שיש לו חלק באותה סחיטה שלא היתה ולא נבראה".

פרשת מרגול - סיקור מיוחד:

מרגול תישאר במעצר בכלא נווה תרצה

החשד: מרגול פנתה לבורר בעולם התחתון

זהבי: "יכול היות שמקומה בנווה תרצה"

השדרן אליקו על צנעני: "אישה נפלאה, לא מתאים לה"

מרגול חשודה בסחיטה באיומים של אמרגנו של עומר אדם