סופית: הנהג הדורס לא השתמש בסמים - וכנראה נרדם על ההגה

הנהג בן ה-18 שפגע בבוקר שבת בדבוקת רוכבי אופניים וגרם למות שניים מהם לא השתמש בסמים ולא שתה אלכוהול לפני הנסיעה, מאשדוד לכיוון ביתו בבית שמש. כך הוכיחו בדיקות המעבדה שעבר. סעיף האישום נגדו ככל הנראה יעודכן מ"הריגה" ל"גרימת מוות ברשלנות"

בן ה-18 במעצר (חדשות 2)

בדיקות המעבדה שנערכו בימים האחרונים לנהג הצעיר שדרס למוות שני רוכבי אופניים הוכיחו סופית כי הוא לא השתמש בסמים ולא שתה אלכוהול לפני שעלה על הרכב והיה מעורב בתאונה הקטלנית.

רב פקד שי מזרחי, ראש אגף לשכת התנועה במשטרת מרחב השפלה, ציין כי תוצאות הבדיקה מצביעות על כך שגרסתו הראשונית של הנהג אמינה. בחקירתו הוא סיפר שנרדם על ההגה, בשל עייפות.

בתחילה נחקר בן ה-18, תלמיד כיתה י"ב מבית שמש, בחשד להריגה של שני רוכבי האופניים, אך כרגע סעיף האישום נגדו ככל הנראה יהיה גרימת מוות ברשלנות.

"עייפות יכולה להיות יותר גרועה ממצב של שכרות"

נצ"מ מאיר אור, ראש מחלקת התנועה במשטרה, אמר השבוע כי "נראה שמדובר בהירדמות על ההגה לאחר בילוי. צריך להבין שעייפות יכולה להיות יותר גרועה ממצב של שכרות, יכולת השליטה שלך ברכב אובדת לחלוטין. אנשים צריכים לדעת את זה ולהבין: כשאתם יוצאים לנהיגה כשאתם עייפים – אתם מסכנים חיים".

ההרוגים על רקע זירת התאונה (חדשות 2)

שלשום הובאו למנוחות הרוגי התאונה, שלום גרוסמן ויצחק סימון ז"ל. "אבא היה מודע לסכנות, אנחנו היינו מודעים לסכנות, היו תאונות כאלה בעבר וזה מאותת לך, אבל הוא אהב את זה – הספורט הזה היה החיים שלו, הוא היה מאושר", אמר בכאב ניר סימון, בנו של עו"ד יצחק סימון, אחד משני ההרוגים. "הוא עשה מה שהוא אוהב לעשות. לא יכולנו להגיד לו "אבא תפסיק לרכוב, זה מסוכן".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת