מרגול נעצרה - "יהיו עוד מעצרים מעולם התרבות"

המשטרה עצרה את מרגלית צנעני בחשד שסחטה באיומים את אמרגנה בשל סכסוך על תמלוגים מהופעותיו של עומר אדם. גורמים במשטרה אמרו כי ייתכנו מעצרים נוספים של אישים מעולם התרבות

יחידת להב 433 של משטרת ישראל עצרה הבוקר את הזמרת מרגלית צנעני, בחשד לכאורה שהשתמשה באנשיו של העבריין הבכיר עמיר מולנר, ששוחרר לא מזמן מהכלא, כדי לגבות חובות מאסף אטדגי, אמרנו של הזמר עומר אדם. את החשדות חשפה הבוקר כתבת גלי צה"ל הדס שטייף.

רוצים לקבל עדכונים בפרשת מרגול? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

יחד עם צנעני החשודה במעורבות בסחיטה באיומים, נעצרו ככל הנראה עוד כמה מאנשיו של מולנר. בין העצורים גם בנה של הזמרת, אסף.

צנעני והחשודים הנוספים נחקרים בשעה זו. במשטרה מתגבשת ההחלטה להביא אותה ואת החשודים האחרים עוד היום לבית המשפט ולבקש להאריך את מעצרם. על פי החשד, הם מעורבים בניסיון סחיטה של אטדגי, שלטענתה חייב לה כספים.

צנעני טוענת כי אטדגי היה חייב לה כסף מהתמלוגים בהופעות של עומר אדם אותו מייצג האמרגן. כשלא העביר את הכספים כפי שסוכם, על פי החשד היא פנתה לעבריינים שמזוהים כבכירים בארגונו של מולנר. מהממצאים והמעקבים של המשטרה עולה שהללו הגיעו עד ביתו של אטגדי ואיימו עליו.

חוקרי המשטרה עקבו אחרי צנעני למקומות שונים בתקופה האחרונה וגילו בין השאר שהגיעה לנחם אבלים עם אדם נוסף בבית אחד מחייליו של מולנר בבית שמש, שנהרג בתאונת דרכים. במקום, חזרה צנעני ואמרה כמה אותו אדם סייע ועזר לה בתקופות קשות. המעצר לא נעשה כלאחר יד. החקירה בנושא מתנהלת זה זמן רב. גורמים במשטרה אמרו היום כי ייתכן שיהיו מעצרים נוספים בעולם התרבות הישראלי.

"אין שום קשר בין מולנר למרגול"

איש יחסי הציבור עופר מנחם אמר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט בשמה של מרגלית צנעני כי, "הפרטים אינם ידועים לנו בשלב זה. לא ידוע במה הדברים האמורים, ברגע שתתבהר התמונה - נעדכן. מ"קשת" וערוץ 24 נמסר: "הפרטים אינם ידועים לנו בשלב הזה ולא ידוע לנו במה דברים אמורים. אנו מקווים שהדברים יתבהרו במהרה". 

עו"ד מוטי כץ, סנגורו של עמיר מולנר, דחה בריאיון לערוץ החדשות כל קשר בינו לבין הפרשה. "זה מוסיף צבע לסיפור", הסביר עו"ד כץ. "אם זה מישהו שפעם דיבר עם מולנר או מכיר את מולנר ולמשטרה אין בעיה להגיד שזה איש של מולנר".

"מולנר אין שמץ של קשר לפרשה הזו ואני אומר את זה באופן נחרץ", אמר עו"ד כץ. "נתקלתי בחקירות כאלה עם מולנר. אין שום קשר בין מולנר למרגול".