"הנהג והסייעת מרגישים ממש נורא"

בפעם השנייה, הוארך היום מעצרם של נהג ההסעות שברכבו נשכחה ומתה הפעוטה טלי דשקוב, ושל הסייעת שהייתה עמו ברכב. עו"ד של הסייעת: "היא מרגישה נורא. אנו לא חושבים לא היה סיכוי לפגיעה בחקירה אם אם היו משחררים אותה"

בית משפט השלום בפתח תקווה האריך היום בארבעה ימים את מעצרם של נהג רכב ההסעות וסייעת הגננת מנתניה, החשודים שגרמו ברשלנות למותה של הפעוטה טלי דשקוב בת ה-3, שנשכחה ברכב נעול בתחילת השבוע.

סנגורו של החשוד, עו"ד בני נהרי, אמר בבית המשפט: "המשטרה עתרה לעוד שבעה ימי חקירה. הם טענו שיש התפתחות בחקירה. קשה לי להבין מהי ההתפתחות, כי בסך הכל העובדות הן מצערות וטרגיות ולכאורה אין מחלוקת לגבי העובדות. בכל זאת בית המשפט בחן את העובדות וקבע שיש התפתחויות מסוימות לכן האריך מעצר בארבעה ימים נוספים".

עו"ד נהרי הדגיש כי "לא מדובר בעבריינים, אלא על אנשים נורמטיביים לחלוטין עד לפני כמה ימים. בהתחשב במקרה הקשה שקרה, בוודאי שהם מרגישים ממש לא טוב".

סנגורה של החשודה, עו"ד נמרוד ליפסקר, אמר כי "השופטת האריכה היום את המעצר עד ליום שני הבא. בהחלטה נקבע שיש פעולות שצריך לבצע בעודה במעצר. זו הארכת מעצר שנייה. אנחנו חשבנו שאפשר לשחרר את החשודה ובהחלט לקיים את המשך החקירה כשהיא תהיה בביתה. אנו לא חושבים שיש שום סיכוי לפגיעה בחקירה אם היא תהיה משוחררת. בית המשפט לא קיבל את זה".

על מצבה של האישה אמר: "היא במצב נורא. היא עצורה עם בחורות שעצורות על עבירות פליליות, חלק במצב נפשי לא בסדר. קשה לה מאוד. אני מקווה שבדיון הבא היא תשוחרר ואז מן הסתם יחלוף זמן עד שהתיק יגיע לפרקליטות ויקבלו החלטה לגופו של עניין. הרבה פעמים, בסופו של דבר לא מוגש כתב אישום, אבל המעצר מתבצע".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת