ירושלים: עשרות ילדים נפלו קורבן למעשי ארבעה פדופילים

ארבעה גברים בשנות ה-50 לחייהם חשודים שלאורך שלוש שנים נהגו לפתות ילדים בני 3-13 להגיע לבתיהם, שם ביצעו בהם עבירות מין חמורות. מפקד תחנת לב הבירה: "אני זוכר שאמא שלי היתה אומרת לי לא לדבר עם זרים ולא לקחת מהם ממתקים. כך בדיוק הם פיתו אותם"

במשך שלוש שנים נפלו עשרות ילדים וילדות, תושבי שכונה חרדית בלבה של ירושלים, קורבן לתקיפה והתעללות מינית מצד ארבעה פדופילים תושבי השכונה, שעל פי החשד אנסו אותם, ביצעו בהם מעשי סדום ומעשים מגונים.

החשודים, בשנות ה-50 לחייהם, אחראים על פי החשד לפגיעה בילדים בני שלוש עד 13. את ההתעללות הם נהגו לבצע ביחד ולחוד בדירותיהם, אחרי שפיתו את קורבנותיהם להגיע לשם בדרכים שונות.

החשודים הובאו היום לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בירושלים, כשהם מצדם מכחישים מכל וכל את המיוחס להם. עם זאת, הדגישו בצוות החקירה כי נאספו נגדם ראיות מוצקות המבססות את החשדות נגד הארבעה, וכעת בודקים במשטרה האם קטינים נוספים נפלו קורבן למעשיהם.

בריאיון לחדשות 2 באינטרנט, תיאר סגן-ניצב אלי כזרי, מפקד תחנת לב הבירה, את דרך הפעולה של החשודים. "זה נעשה בשיטה הפשוטה ביותר", אמר קצין המשטרה. "אני זוכר שאמא שלי היתה אומרת לי לא לדבר עם זרים ולא לקחת מהם ממתקים - וכך בדיוק הם פיתו אותם במשך חודשים ואפילו יותר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת