הצעירה סיפרה: ניסיתי להתנגד לאונס

בית משפט השלום בפתח תקווה האריך היום ב-6 ימים את מעצרו של צעירה מהשרון שחשוד באונס בת למשפחת פשע מוכרת באזור. בפרשה נעצר אדם נוסף בחשד שהשתתף אף הוא במעשה. על פי החשד, השקו השניים את הצעירה באלכוהול עד שאיבדה את הכרתה - ואז אנסו אותה. למחרת בבוקר הגישה הצעירה תלונה במשטרה

השקו את הצעירה באלכוהול ואנסו. אילוסטרצי (Shutterstock)

שני תושבי השרון בשנות העשרים לחייהם נעצרו בחשד שאנסו צעירה בת גילם, בת משפחת פשע מוכרת באזור, ביום חמישי שעבר. היום האריך בית משפט השלום בפתח תקווה את מעצרו של אחד החשודים בשישה ימים. צו איסור פרסום הוטל על זהותם של החשודים.

לטענת המתלוננת, היא הגיעה ביום חמישי שעבר יחד עם אחד החשודים לבית אחיו הגדול שבו שהה באותה עת, כשמאוחר יותר הצטרף אליהם חבר נוסף. לטענתה, השניים השקו אותה משקועות אלכוהוליים בכוונה ולא חדלו - עד שאיבדה את הכרתה.

עוד טענה המתלוננת, כי כאשר שבה להכרה זמן קצר לאחר מכן, הרגישה כי מישהו מהם מקיים איתה יחסי מין בכוח, אך בשל מצבה לא יכולה הייתה להתנגד - למרות שניסתה.

לדבריה, היא נזכרה במקרה רק למחרת בבוקר, כאשר באה לחזור לביתה. השניים הזמינו לה מונית כדי שתעזוב את המקום והיא מצידה ניגשה כבר באותו היום להתלונן במשטרה. בעקבות התלונה עצרה המשטרה את אחד החשודים וכעבור מספר ימים גם את חברו.

התובע המשטרתי סיפר היום בבית המשפט כי נחקרו עדים נוספים בפרשה. בהמשך צפויה המשטרה לבקש את מעצרו של החשוד השני ולהגיש כתב אישום בפרשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהפרשה? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק