התחזה למוהל ועשה ברית לבן 5 חודשים

אזרחית פיליפינית המתגוררת בתל אביב לא ידעה מה מתרחש בתוך ביתה. על פי החשד, תושב בני ברק שהגיע לדירתה התחזה לעובד קופת חולים שהגיע לבדוק את בנה בן ה-5 חודשים. הוא נכנס לחדר התינוק וביצע בו ברית מילה ללא קבלת הסכמתה. האישה הגישה תלונה במשטרה ואתמול נעצר ה"מוהל" המתחזה. הוא יובא היום להארכת מעצרו

חשד: ביצע ברית מילה בתינוק בן 5 חודשים. (חדשות 2)

תושב בני ברק בן 38 נעצר אתמול בחשד שהתחזה לעובד קופת חולים וביצע ברית מילה בתינוק בן חמישה חודשים ללא הסכמתה של אמו. האם המתגוררת בתל אביב הגישה תלונה במשטרה ואתמול נעצר החשוד על ידי בלשי משטרת תל אביב. מבדיקה רפואית עולה כי אין סכנה לאבר מינו של התינוק.

אזרחית פיליפינית המתגוררת בתל אביב הגישה תלונה במשטרה כנגד תושב בני ברק בחשד, שהגיע לביתה ברחוב לוינסקי על מנת לבדוק את בנה בן חמשת החודשים תוך שהוא מתחזה לעובד קופת חולים. מפרטי המקרה עולה כי החשוד נכנס לתוך הבית והציע לאם לבצע ברית מילה בבנה, אך היא סירבה בתוקף. על פי החשד ניגש אחר כך המתחזה לבדוק את התינוק ובכל זאת ביצע בבן ברית מילה ללא הסכמתה של האם ובתום ההליך אף דרש ממנה תשלום עבור שירותיו.  

האם התעצבנה על "המוהל" וסירבה לשלם לו. הוא מצידו טען בפניה שהיא חייבת לו כסף, אבל אם היא רוצה לא לשלם לו היא יכולה להפנות אליו לקוחות נוספים והשאיר לה את כרטיס הביקור שלו. לאחר שהאם הגישה נגדו תלונה במשטרה, התחזו בלשי משטרת תל אביב ללקוחות שרוצים את שירותיו של החשוד ומשהגיע למפגש שנקבע לאתמול הוא נעצר. הבוקר יובא החשוד לבית משפט השלום בתל אביב להארכת מעצרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהפרשה? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק