י-ם: תינוקת בלעה חשיש ונפגעה קשה

גבר בן 32 מירושלים נעצר ושוחרר למעצר בית, לאחר שבתו התינוקת בלעה בטעות חתיכת חשיש שתכנן לעשן ואושפזה במצב קשה. בחקירתו במשטרה הודה האב כי הסם נפל בטעות על הרצפה ועד שהבחין בדבר הספיקה בתו להגיע אליו. הוא שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים

תינוקת בלעה קשיש ונפגעה קשה (רויטרס)

תינוקת בת שבעה חודשים מירושלים מאושפזת במצב קשה, לאחר שבלעה אצבע חשיש שאביה הפיל בטעות על הרצפה. לאחר שפונתה התינוקת נעצר האב בחשד לרשלנות, ואתמול הוא שוחרר למעצר בית, כך מדווח הבוקר יוסי אלי ב"מעריב".

על פי הדיווח, האב בן ה-32 שב בשבוע שעבר לביתו בתום יום העבודה. כשרוקן את כיסיו נפלה על פי החשד חתיכת חשיש על רצפת הסלון, שהתכוון לעשן עוד באותו היום.

בתו התינוקת, שהיתה במקום באותו הזמן, מצאה את הסם ובלעה אותו במהירות. מחקירת המשטרה עולה כי הוריה של הילדה הבחינו תוך דקות ספורות כי היא אינה מתנהגת כשורה וכי חלה הידרדרו במצבה הבריאותי.

"האב מעולם לא התעסק עם סמים"

השניים פינו את הילדה במהירות לבית חולים במזרח ירושלים, שם היא עברה שטיפת קיבה ואושפזה במצב קשה. גורמים בבית החולים מסרו כי חל שיפור מסוים במצבה של התינוקת.

"כל המשפחה הזדעזעה ממה שקרה", סיפר דודה של התינוקת. "אנחנו מאוד דואגים לתינוקת, וגם האב דואג מאוד לבת שלו. הוא בן אדם טוב ואנחנו מאוד מתפלאים ממה שקרה כי הוא מעולם לא התעסק עם סמים", ציין הדוד.

האב סיפר לחוקרי המשטרה לאחר שנעצר, כי כשהבין שהסם נפל לרצפה זה כבר היה מאוחר מדי. ביום שישי הוארך מעצרו, ובמהלך דיון נוסף בעניינו שנערך אתמול ציין נציג המשטרה כי קיים חשד שהאב נוהג באלימות כלפי אשתו ושני ילדיו הנוספים.

שופט בית משפט השלום בירושלים אלכסנדר רון, דחה את הטענות על החשדות הנוגעות לאלימות והסכים לשחרר את החשוד למעצר בית בתנאים מגבילים. פרקליטו של האב עו"ד מחמוד רבאח מסר בתגובה כי "החשוד מצטער על מה שקרה והוא מאוד מודאג בנוגע למצבה של בתו".

רוצים לקבל עדכונים מחקירת החיסול? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק