בני משפחתו של רוצח אבוחצירא חולצה מביתם

בליל הרצח של אלעזר אבוחצירא, צבאו מספר אנשים על בית משפחת דהאן, אחרי שהתברר כי אשר דהאן הוא החשוד ברצח. בני המשפחה הוברחו מהמקום לאחר שהתבררה זהות הרוצח, מחשש שינסו לפגוע בהם

המשפחה מחולצת מהבית (כיכר השבת)

מסתבר שמשפחתו של מי שחשוד שרצח את רבי אלעזר אבוחצירא, חולצה באישון ליל מביתה אחרי שנעצר החשוד, אשר דהאן. האתר החרדי "כיכר השבת" מפרסם כי אחרי שנודעה זהותו, התגודדו מאות מתושבי העיר סביב ביתו. לכן, ממלא מקום ראש העיר דאג לחלץ את המשפחה ללא פגע.

האתר החרדי "כיכר השבת" פרסם תמונות בלעדיות של החילוץ הדרמטי של המשפחה. ממלא מקום ראש העיר אלעד, זליג אורלנסקי, דאג לרכב שיאסוף את בני המשפחה מהכניסה האחורית של ביתם, ברחוב שמעון הצדיק בעיר. ככל הנראה, היה חשש שההמון המתקהל ינסה לפגוע בבני המשפחה. החילוץ התרחש בסביבות השעה 2:00 בלילה ובני המשפחה הובלו ברכב למקום מקלט.

אתמול: איומים על חיי האלמנה אבוחצירא

אתמול בשעות הצהריים הגיעו לבית המשפחה האבלה בבאר שבע שני צעירים תושבי ירושלים, שם הם הניחו שקית עם ספרים, פטיש, ומכתב לאלמנתו של אלעזר ז"ל.

האתר החרדי "לדעת" מפרסם היום, כי הנחת השקית גרמה להתפרעות ותסיסה בקרב המנחמים, שלכדו לאחר מספר דקות את השניים והחלו להכות אותם. הסיבה להתפרעות היה תוכן המכתב, עליו נכתב "ממשפחת דהאן", שם משפחתו של רוצח הבאבא אלעזר.

שוטרי משטרת באר שבע שהגיעו מיד למקום, עצרו את השניים. בחקירתם עלה כי אכן מדובר בשני אחים ששם משפחתם הוא דהאן, אך הם אינם קשורים למשפחתו של אשר דהאן, החשוד ברצח. המשטרה מתכוונת להרחיק את השניים מהעיר לפחות עד תום ימי השבעה.

רוצים לקבל עדכונים מחקירת החיסול? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק