רוצח הרב אבוחצירא תקף בעבר את אשתו

אשר דהן, שדקר למוות את הרב אבוחצירא הורשע בעבר בבית המשפט לאחר שבעבר סטר לאשתו, כך מפרסם האתר בחדרי חדרים. במקרה אחר, זרק סלסלת קש על אשתו בזמן שתלתה כביסה. היום נשלח דהן על ידי בית המשפט להסתכלות פסיכיאטרית

הדוקר אשר דהן בהארכת מעצרו (חדשות 2)

בערב חמישי האחרון, הגיע אשר דהן לביתו של הרב המקובל אבוחצירא בבאר שבע, ורצח אותו בדקירות סכין. במהלך חקירתו, התברר שלא היה זה המעשה הפלילי הראשון בו היה מעורב דהן.

חוקרי המשטרה הציגו לבית המשפט סקירה על עברו הפלילי, בו נראה כי לפני כשנתיים הוגש נגד דהן כתב אישום לבית המשפט השלום בפתח תקווה. דהן נאשם והורשע בתקיפת אישתו, כשבמהלך ויכוח בין השניים הוא איים עליה ואמר לה כי "יקבור אותה". לאחר שהאישה ענתה לו הוא סטר לה. במקרה אחר, דחף דהן את אשתו בזמן שתלתה כביסה בביתה.

הרב אלעזר אבוחצירא, המקובל המכונה "בבא אלעזר", נרצח בחמישי בלילה בדקירות על ידי אשר דהן בקבלת קהל שערך הרב בישיבה בבאר שבע. אבוחצירא, נכדו של ה"באבא סאלי" ובן 62 במותו, נרצח בתוך מבנה ישיבה ברחוב קפריסין שבעיר.

מעצרו של דהן הוארך ביום שישי בבוקר בבית משפט השלום בבאר שבע ב-13 יום. דהן, בעל העובדה כי הוא בעל פלילי ואף ריצה בעבר מאסר, הוא נשלח גם להסתכלות פסיכיאטרית על מנת לאמוד את מצבו הנפשי.

רוצים לקבל עדכונים מחקירת החיסול? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק