תינוק מאושפז במצב קשה, המטפלת נעצרה בחשד להתעללות

המשטרה עצרה מטפלת בחשד שהתעללה בתינוק בן 4 חודשים וגרמה לו לפגיעה מוחית. התינוק מאושפז בבית החולים במצב קשה עם חבלה מוחית. בעבר נחשדה אותה מטפלת כי גרמה למותו של תינוק אחר עליו שמרה, ובהזנחה פושעת של תינוק אחר - אולם שני התיקים נסגרו מחוסר ראיות. מחר היא תובא לדיון בהארכת מעצרה בבית המשפט

התינוק מאושפז עם פגיעה מוחית. צילום ארכי (חדשות 2)

מטפלת המתגוררת באילת נעצרה היום בחשד שהתעללה בתינוק בן 4 חודשים, בן לעובדים זרים מאריתראה, וגרמה לו לחבלה מוחית.

הוריו של התינוק פינו אותו תחילה לחדר המיון בבית החולים "יוספטל" באילת, שם העריכו הרופאים כי נגרמה לו חבלה מוחית עקב טלטול. בעקבות מצבו פונה התינוק לבית החולים "סורוקה" שם אושפז בטיפול נמרץ.

המטפלת בת ה-56 נעצרה בחשד שטלטלה את התינוק - מה שהביא לפגיעה הקשה בראשו. מחקירה ראשונית של המשטרה בפרשה עולה כי זו לא הפעם הראשונה בה נקשר שמה של המטפלת בחשד להתעללות.

ילד שהיה בטיפולה מת, התיק נסגר מחוסר ראיות

על פי גורמים במשטרה, תינוק אחר בן 3 חודשים שהיה גם הוא בעבר תחת טיפולה - מת לאחר שעל פי החשד עבר התעללות. אז האמינו השוטרים לגרסת המטפלת לפיה לא היא שהתעללה בתינוק, והחשודים המרכזיים היו הוריו, אך התיק נסגר בשל חוסר ראיות.

במקרה אחר נמצא ילד בן 4 משוטט לבדו ברחוב, ולאחר מכן התברר כי היה תחת חסותה של המטפלת החשודה. אז היא נחשדה בהזנחת קטין.

החשודה מסרה כי היא מכחישה כל קשר למצבו של התינוק. מחר היא תובא לדיון בהארכת מעצרה בבית המשפט. על פי גורמים במשטרה, קיימות די ראיות להגיש נגדה כתב אישום בגין התעללות וגרימת נזק לקטין חסר ישע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק