בן ה-13 ש"נכפת" בהוד השרון המציא את הסיפור

בשבוע שעבר הוא טען שהשודד שפרץ לבית משפחתו בבניין בהוד השרון כפת אותו בידיו וברגליו וחסם את פיו בסרט דביק, אך בחקירתו במהלך סוף השבוע נשבר הנער בן ה-13 והודה: בדיתי הכל מלבי. הסיבה לשקרים עדיין איננה ברורה, הנער יישלח כנראה לסיוע נפשי וייפתח לו תיק פלילי בגין דיווח כוזב

בדה הכל מלבו. אילוסטרציה (חדשות 2)

הנער בן ה-13 שטען בשבוע שעבר כי אלמונים שפרצו לבית משפחתו בהוד השרון כששהה שם לבדו וכפתו אותו - הודה בחקירתו כי בדה את הסיפור מלבו וכי הדברים לא אירעו מעולם.

בשבוע שעבר דווח כי שודד שפרץ לדירה בבניין יוקרתי בהוד השרון, כפת את הנער בידיו וברגליו וחסם את פיו בסרט דביק. אז נחשד כי לאחר שהצליח במשימתו, גנב השודד כמה פרטי ערך מהדירה, ונמלט מהמקום תוך שהוא משאיר את בן ה-13 כפות. "אנחנו מנסים לסייע לבננו ככל שאפשר, לאחר שעבר עליו משהו מאוד לא נעים", סיפרו ההורים.

כעבור כמה ימים של חקירה ולאחר שהחוקרים הבינו כי יש סתירות משמעותיות בעדותו של הנער, הודה בן ה-13 כי שיקר וכי המציא את כל הסיפור. חוקרי הנוער של משטרת כפר סבא בודקים את נסיבות האירוע וייתכן שייפתח לנער תיק פלילי במשטרה תיק בגין דיווח כוזב. החקירה בנושא הפריצה לבית נסגרה, בשל העדות הכוזבת.

במשטרה עדיין לא יודעים מאיזו סיבה בדה הנער את האירוע מלבו וממשיכים לבדוק את הנושא. מעבר לאפשרות שייפתח לו תיק פלילי, יופנה בן ה-13 לקבלת סיוע נפשי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת