מיכאל מור נפצע בתאונת "פגע וברח": חשד לניסיון חיסול

העבריין מנהריה רכב הבוקר על אופנוע כבד בדרך לעכו יחד עם חברו, כשרכב כבד פגע בהם בעוצמה, העיף אותם לצד הדרך - ונמלט. שני העבריינים הגיעו עצמאית לבית החולים בנהריה, שם אושפזו קומה אחת בלבד מתחת ל"שוטר הנוקם" אלדד חדד שנורה בחודש שעבר. במשטרה בודקים אם מדובר בתאונה "רגילה" או בניסיון לסגור חשבון עם מור

ראש ארגון הפשע מהצפון, מיכאל מור, נפצע היום בתאונת "פגע וברח" כשהועף מהאופנוע עליו רכב על ידי רכב כבד. במשטרה בודקים את האפשרות שמדובר למעשה בניסיון חיסול ולא בתאונה.

התאונה התרחשה היום ב-11 לפני הצהריים, בשעה שמור וחברו העבריין שמואל הרוש רכבו על אופנוע כבד מכיוון נהריה בדרך לעכו. בשלב מסויים במהלך הנסיעה פגע באופנוע רכב מסחרי גדול, שהעיף אותם לצד הדרך – ונמלט. שני העבריינים  נפצעו – מור באורח קל וחברו באורח קל עד בינוני - אך הם דאגו "להיעלם מהמקום".

אחרי למעלה משעה הגיעו שני העבריינים הפצועים באופן עצמאי לבית החולים הממשלתי בנהריה, שם הם אושפזו, קיבלו טיפול רפואי וכעבר כמה שעות שוחררו לביתם, כשהם סובלים בעיקר מחבלות ומכות יבשות.

מור אושפז קומה מתחת ל"שוטר הנוקם"

במשטרה קיבלו דיווח מאוחר על האירוע, רק לאחר הגעתם של מור לבית החולים. כעת בודקים במשטרה אם מדובר בתאונת "פגע וברח" שגרתית בה נפגעו במקרה שני העבריינים, או שלמעשה מדובר בעצם בניסיון חיסול של מיכאל מור, בזמן בו היה פגיע ביותר – בעודו רוכב על אופנוע בכביש.

הכוננות גם במשטרה וגם בבית החולים בנהריה הועלתה משמעותית מאז אישפוזו של מור, מאחר שקומה אחת מעל חדר המיון שבו אושפז מור, עדיין שוכב - תחת אבטחה כבדה – אלדד חדד, ה"שוטר הנוקם" שנורה בחודש שעבר.