חיילת ניצלה מאונס בנמל תל אביב

תושב תל אביב, בן 60, נעצר היום בצהריים עם מכנסיים מופשלות ברחוב רידינג בתל אביב לאחר שהתנפל על חיילת כבת 20 שעברה במקום, אחז בגרונה, ניסה לפתוח את חולצתה ואחז בגרונה תוך שהוא גורר אותה לשיחים. החיילת צעקה לעזרה, ועוברי אורח מיהרו והחזיקו את התוקף עד לבוא המשטרה

חיילת ניצלה מאונס בזכות תושייה. צילום אר

ניסיון אונס לאור יום בנמל תל אביב: חיילת שהלכה לתומה בשעות הצהריים סמוך לנמל תל אביב הותקפה על ידי גבר זר כבן 60, שניסה לגרור אותה לשיחים. רק בזכות תושייתה של החיילת שזעקה לעזרה, ואזרחים שהיו במקום במקרה והחזיקו את התוקף עד לבוא המשטרה – נתפס החשוד מבלי שהצליח לבצע את זממו.

האירוע החמור התרחש היום סמוך לשעה 14:00 ברחוב רידינג בת"א. חיילת כבת 20 הותקפה בפתאומיות על ידי גבר זר, תושב תל אביב כבן 60. הוא קפץ עליה, ניסה לפתוח את חולצתה ואחז בגרונה תוך שהוא גורר אותה לשיחים.

אלא שהצעירה לא איבדה את עשתונותיה, נאבקה בתוקף וזעקה לעזרה. אזרחים שחלפו במקום במקרה באו לעזרתה ואחזו בגבר התוקף תוך שהם מזעיקים את המשטרה. כעבור דקות ספורות הגיע שוטר מתחנת תל אביב צפון למקום ועצרו את התוקף, שנתפס כשמכנסייו מופשלים. מחר יובא החשוד להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת