ספר תורה עתיק שנגנב - אותר בטייבה

בלשי משטרה וכוח מג"ב איתרו היום בעיר טייבה ספר תורה עתיק שנגנב, על פי החשד, מבית כנסת במרכז הארץ. כעת מנסים במשטרה לברר מיהו בעליו של ספר התורה ומאיזה בית כנסת נגנב על מנת להשיבו למקומו במהירות האפשרית. המשטרה מבקשת את עזרת הציבור ופונה לכל מי שיש בידיו פרטים

ספר התורה שנמצא בטייבה, היום (משטרת ישראל)

ספר תורה עתיק שנגנב על פי החשד מבית כנסת במרכז הארץ, נמצא בצהריים ר על ידי בלשי משטרה וכוח לוחמי מג"ב בעיר טייבה. ספר התורה התגלה במהלך חיפוש שערכו הכוחות באחד הבתים בעיר. בעל הבית בו נמצא הספר, כבן 30, עוכב לתחנה לצורך חקירה.

השוטרים שסרקו את הבית הודו שהיו מופתעים ביותר למצוא את הספר, זאת למרות שהם רגילים לאתר חפצים יוצאי דופן בחיפושים משטרתיים. הם עטו כפפות על כפות ידיהם בכדי לא לפגוע בספר התורה ולקחו אותו במהירות לתחנת המשטרה.

קצין המודיעין בתחנת טייבה, פקד שי עדרי, ציין בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי כעת "חשוב לברר מי בעליו של הספר, מאיזה בית כנסת הוא בדיוק נגנב ולהשיבו במהרה למקומו בהיכל".

במשטרה מבקשים את עזרת הציבור ופונים לכל מי שיש בידיו פרטים שיסייעו בהשבת הספר, ליצור קשר עם תחנת המשטרה בטייבה 09-7612444 או לפנות לתחנה הקרובה לביתו.

פקד עדרי הוסיף כי על גבי הספר מספר פריטים שרק בעליו יוכל לתאר אותם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת