חשד: הטריד בפייסבוק חברה של בתו

גבר בן 56 מבת ים נעצר אתמול בחשד שהטריד מינית דרך הפייסבוק ילדה בת 10. על פי החשד, אמה של הילדה התחזתה לבתה והחלה להתכתב עם החשוד. שגילתה את זהותו השניים קבעו להיפגש אז הותקף החשוד על ידי מכר של האם

חשד: הטריד מינית דרך הפייסבוק (חדשות 2)

אם לילדה בת 10 מבת ים, הבחינה בימים האחרונים כי בתה מתכתבת עם גבר אלמוני בפייסבוק. בניסיון לגלות את זהותו של המטרידן, היא התחזתה לבתה וגילתה כי מדובר ככל הנראה באביה של ילדה המיודדת עם בתה.

לפני מספר ימים החלה האם לחשוד כי גבר יצר קשר עם הבת דרך הרשת החברתית, והחל התכתבות איתה בעלת אופי מיני. האם שחששה לבתה, התחברה תחת שמה של הילדה לפייסבוק, והמשיכה לכתוב הודעות לאלמוני.

לאחר זמן מה החלה האם לחשוד כי הגבר הוא למעשה אביה של ילדה אחרת המתגוררת בשכונת מגוריהם ומיודדת עם בתה. בשלב מסוים היא התוודה בפני הגבר, הזדהתה כאמה של הילדה וקבעה להיפגש עימו בגן ציבורי בעיר.

החשוד הותקף ע"י מכר של האם

אתמול הגיע הגבר, תושב העיר בן 56, למקום המפגש והבחין באם. במהלך שיחה שניהלו החלו השניים להתווכח ביניהם. בשלב מסוים הגיע למקום ידיד של האם והחל לתקוף את הגבר בראשו בעזרת קסדה, עד שנפצע ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים.

כוחות משטרה שהוזעקו למקום מיהרו לעצור את החשוד בהטרדה המינית של הילדה ברשת, ואת הגבר שתקף אותו. השניים יובאו היום לדיון הארכת מעצר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת