אנס סדרתי בשרון נלכד במארב משטרתי

במארב משטרתי מתוכנן נעצר חשוד בניסיון אונס ובתקיפה מינית סדרתית של שש נשים - על שבילי הליכה וריצה באזור כפר סבא. תחילה הוא הכחיש את החשדות נגדו ולאחר מכן נשבר בחקירה והודה. מעצרו הוארך ב-9 ימים

החשד: תקף וניסה לאנוס במסלול הריצה (חדשות 2)

במשטרת כפר סבא התקבלו בתקופה האחרונה מספר תלונות מצעירות, שציינו כי בזמן שצעדו לבדן באזור גן חיים ושדה ורבורג בשעות הערב, התנפל עליהן אלמוני כשהוא מנסה לגרור אותן לשיחים במקום - ושם לאנוס אותן.

לאחר התלונות שהתקבלו, החליטו במשטרה לנקוט בצעד יצירתי, והתחפשו לספורטאים שרצים במקום. במהלך אחד המארבים שהציבו אתמול בשעות הערב, הבחינו השוטרים בחשוד שנעצר. במהלך חקירתו הודה בשישה מקרים בהן תקף נשים באזור.

"התלבשנו כמו ספורטאים והתנפלנו עליו"

"בעקבות מידע מודיעיני ותלונות שהתקבלו בתחנה, החלטנו לפעול ויצאנו שלושה שוטרים על פי התיאור שניתן לנו", סיפר היום לחדשות 2 באינטרנט רס"מ אלברט יפרח, ראש צוות בילוש נוער כפר סבא. "התלבשנו כמו ספורטאים, צעדנו באותם שבילים בהם המתלוננות סיפרו כי הותקפו סביב כפ"ס. מהרגע שראינו אדם שעונה לתיאור, קפצנו עליו ועצרנו אותו במקום".

"הוא היה לבוש בגדי ספורט וידענו שהוא היה תופס אותן במקומות החשוכים של המסלולים", המשיך רס"מ יפרח. "בתחילה הוא הכחיש ומאוחר יותר במשטרה הוא קשר עצמו למיוחס לו ולתקיפתן ולניסיון אונס של שש נשים. עולה חשד כי הוא ביצע זאת בנשים נוספות, ועל כן אנו מבקשים ממי שהותקפה או חוותה משהו דומה לפנות למשטרה. מעשי האונס נמנעו הודות לתושייתן של אותן נשים".

מעצרו של החשוד הוארך אתמול בתשעה ימים. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת