עובד בבורגר ראנץ' ביים שוד - ולקח את הכסף

שני צעירים מטייבה, אחד מהם עובד בסניף בורגר ראנץ', נעצרו ע"י המשטרה בחשד כי תכננו וביצעו שוד בסניף הרשת בהרצליה. החבר הגיע למקום ו"שדד" מחברו באיומי סכין אלפי שקלים. התנהגותו של העובד עוררה את חשדם של חבריו לסניף - ואלו התלוננו במשטרה. אתמול נעצרו שני החשודים והיום הם יובאו להארכת מעצרם

ה"שוד" התברר כגניבה של העובדים: צעיר בן 26, עובד בסניף "בורגר ראנץ'" ותושב טייבה נוסף בן 43, נעצרו אתמול על ידי בלשי תחנת משטרת גלילות בחשד כי ביימו שוד בסניף וגנבו את פדיון הקופה של אותו היום, הנאמד באלפי שקלים.

על פי החשד, הגיע החשוד בן ה-43 לסניף, ושדד מחברו ב"איומי סכין" את פדיון הקופה באותו היום. העובדים במקום, שזיהו התנהגות חשודה של חברם לעבודה, התלוננו במשטרה וזו פתחה בחקירה - במהלכה התברר כי מדובר בשוד מבויים, וכי השודד והמוכר בסניף למעשה שיתפו פעולה במהלך השוד.

בחקירתם של השניים, הודו שני הצעירים כי הגניבה תואמה ביניהם מראש, במטרה להתחלק בכספי השוד. הבוקר יובאו השניים לבית משפט השלום בתל אביב להארכת מעצרם.

מחברת תקשורת משולבת טל רבינא בע"מ, המייצגת את רשת "בורגר ראנץ'", נמסר בתגובה לחדשות 2 באינטרנט: "הנהלת בורגראנץ' מודה למשטרה על ההיענות המיידית לחקירת התלונה, ובטוחה כי החקירה תמוצה עד תום".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת