ראה את תמונתו בפייסבוק - והסגיר עצמו למשטרה

המשטרה פרסמה אתמול תמונות של צעיר החשוד בשוד חנות בחיפה. היום, הגיע הצעיר לתחנת המשטרה והסגיר עצמו לאחר שראה את תמונותיו מתנוססות ברשת החברתית. החשוד הכחיש בחקירתו את המיוחס לו

הצעיר תועד במצלמות האבטחה (משטרת ישראל)

תמונות ממצלמות אבטחה המתעדות חשוד בשוד חנות בחיפה, פורסמו אתמול על ידי המשטרה במטרה ללכוד אותו ולהביאו לחקירה. הצעיר, שראה לפתע את פרצופו מתנוסס בפייסבוק החליט להסגיר עצמו היום, אך הוא מכחיש את המיוחס לו.

רעול פנים שדד באיומים מוכר בחנות "פוקסי" בשדרות מוריה חיפה לפני 10 ימים. המשטרה, שחשדה כי מדובר באדם שהגיע למקום כשבוע לפני כן, פירסמה את תמונתו בפייסבוק, וביקשה את עזרת הציבור בזיהויו של החשוד במעשה.

דובר מחוז חוף במשטרה רב פקד יקי אוחנה, סיפר לחדשות 2 כי הצעיר הסגיר היום את עצמו למשטרת חיפה, זאת לאחר שראה את תמונותיו מתנוססות ברשת החברתית ובאתרים השונים. הצעיר נעצר ובחקירתו הכחיש את החשדות המיוחסים לו. מחר הוא יובא לדיון הארכת מעצר. 

"המוכר נבהל ונתן את הכסף"

קצין החקירות רפ"ק איציק בן ישי סיפר אתמול לחדשות 2 באינטרנט כי "הגיע בחור כשהוא רעול פנים עם כיסוי ראש ועם כיסויים גם על הידיים. הוא נכנס לחנות הדראגסטור שפתוחה 24 שעות, איים על המוכר ודרש ממנו את הכסף. המוכר כמובן נבהל ונתן לשודד את הכסף, שמיד אחר כך נמלט מהמקום".

"לפי התיאור החיצוני שקיבלנו על החשוד, הוא דומה מאוד לבחור שהיה שבוע לפני כן באותו מקום שהגיע לקנות בקבוק בירה", הוסיף קצין המשטרה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת