מזהים את השודד במצלמות האבטחה?

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בזיהוי אלמוני החשוד ששדד באיומים חנות בחיפה. מצלמות האבטחה במקום תיעדו אדם העונה לתיאורו של השודד, במהלך "איסוף מודיעין" כשבוע לפני השוד. צפו בתמונות ממצלמת האבטחה

מזהים את החשוד? (משטרת ישראל)

האם האיש הזה נראה לכם מוכר? רעול פנים שדד באיומים מוכר בחנות בחיפה לפני 10 ימים. המשטרה מבקשת כעת את עזרת הציבור בזיהויו של צעיר החשוד במעשה.

כשבוע לפני השוד הגיע הצעיר המתועד בתמונות לחנות "פוקסי" בשדרות מוריה בעיר. מצלמות האבטחה במקום הצליחו לתעד אותו כשהוא נכנס למקום ומסתובב בחנות ככל הלקוחות. אלא שמראהו של הצעיר שתועד בתמונות תואם את תיאורו של מי שביצע את השוד בחנות, שבוע לאחר מכן.

קצין החקירות רפ"ק איציק בן ישי סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "הגיע בחור כשהוא רעול פנים עם כיסוי ראש ועם כיסויים גם על הידיים. הוא נכנס לחנות הדראגסטור שפתוחה 24 שעות, איים על המוכר ודרש ממנו את הכסף. המוכר כמובן נבהל ונתן לשודד את הכסף, שמיד אחר כך נמלט מהמקום".

"לפי התיאור החיצוני שקיבלנו על החשוד, הוא דומה מאוד לבחור שהיה שבוע לפני כן באותו מקום שהגיע לקנות בקבוק בירה", הוסיף קצין המשטרה. "אנחנו קוראים לכל מי שמזהה את הבחור שמופיע בתמונה ליצור קשר עם המשטרה כדי שנוכל לחקור אותו ולרדת לשורש הפרשה".

כל היודע דבר על האיש בתמונה, מתבקש ליצור קשר בטלפון של משרד החקירות המטפל בתיק: 04-8648468, או בחיוג למוקד 100 של המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת