דורס בני הזוג ישוחרר למעצר בית

רוני לוי, נהג המשאית החשוד בדריסתם למוות ובהפקרתם של בני הזוג קריאף לפני שבוע וחצי, ישוחרר למעצר בית מחר - כך החליט היום ביהמ"ש. ההחלטה ניתנה בתנאי שהמשטרה לא תערער על ההחלטה עד מחר, ולחדשות 2 באינטרנט נודע כי אין בכוונתה לעשות זאת. השופט נימק החלטתו: "הוא לא היה שיכור ולא עסק בפלאפון"

בית משפט השלום בראשון לציון הורה היום לשחרר למעצר בית את רוני לוי, נהג המשאית החשוד בדריסתם ובהפקרתם למוות של בני הזוג חי ושני קריאף לפני שבוע וחצי סמוך ליבנה.

השופט בדיון של לוי היום התנה את שחרורו למעצר בית באם המשטרה לא תערער על ההחלטה, ולחדשות 2 באינטרנט נודע כי אין בכוונתה לעשות כן. מסיבה זו, צפוי לוי להשתחרר כבר היום למעצר בית.

"תוצאות התאונה - קטלניות ומחרידות"

בנוסף, אסר השופט ליצור קשר עם המעורבים האחרים בפרשה, לרבות איסור ליצירת קשר טלפוני וקשר עקיף כלשהו - לתקופה של 30 ימים. בנוסף, הוצא נגד לוי צו עיכוב יציאה מן הארץ לתקופה של שלושה חודשים.

"אין ספק כי התוצאות של תאונה זו הינן קטלניות ומחרידות", כתב השופט רפי ארניה בהחלטתו. "הלב דואב למראה המנוחים אשר נקטפו בדמי ימיהם". ואולם, כפי שהופיע בהחלטה, לטענתו של השופט "מדובר בעבירת גרימת מוות ברשלנות. אין המדובר במי שעלה לרכב כשהוא שיכור, או שביצע את הדריסה כשהוא עסוק בטלפון הסלולרי שלו. גם אין המדובר בנהג שהוא שור מועד. לחובתו של החשוד עבירות תעבורה מינוריות ביותר, ואין לו שום עבר פלילי כלשהו".

בשמם של עו"ד ארז אבואב ומנחם רובינשטיין, המייצגים את לוי, נמסר היום לחדשות 2 באינטרנט: "אנו שמחים שבית המשפט קיבל את התמונה כולה. אמנם מדובר באירוע מצער מאוד, אבל החקירה יכולה להימשך כשמרשי נתון גם במעצר בית".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת