חשד: האונס התגלה רק במקרה בטלפון של חייל

אתמול ערכו שוטרי תחנת מסובים פשיטה לכאורה "שגרתית" על ביתו של חייל מהשפלה שנחשד באחזקת אמצעי לחימה באופן בלתי חוקי. עם זאת, במהלך החיפוש הופתעו לגלות החוקרים בטלפון הסלולרי שלו סרטון אשר מתעד מקרה אונס קשה של תיירת בת 17 מגרמניה. הוא נעצר לחקירה וכעת צפוי לעמוד לדין בשני החשדות

תיעוד מזעזע שהתגלה במקרה. אילוסטרציה (חדשות 2)

חייל מאזור השפלה נעצר אתמול בחשד למעורבות באונס צעירה, תיירת בת 17 מגרמניה, רק כאשר המשטרה גילתה במקרה סרטון בטלפון הסלולרי שלו שמתעד את המעשים.

תחילת הפרשה אתמול, כאשר שוטרי תחנת מסובים פשטו על ביתו של החשוד בחיפוש אחר אמצעי לחימה. במהלך הפשיטה הוחרם הטלפון הנייד של החייל. בסרטון ניתן לראות מספר צעירים מקיימים יחסי מין עם הבחורה, כאשר הכרתה מעורפלת.

יצוין כי החשוד עצמו אינו מופיע בסרטון, אך במשטרה חושדים כי הוא זה שצילם את המעשים. בחקירתו טען החשוד כי מדובר בצעירה מגרמניה אותה הכירו הוא וחבריו בחוף הים בראשון לציון וכי המעשים נעשו בהסכמה.

את הסרטון, כך טען, שלח אליו חבר בשנת 2009 וכי לא הוא צילם אותו. אתמול הוארך מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון בשלושה ימים.

במשטרה מדגישים כי נכון לעכשיו הם טרם הצליחו לאתר את הצעירה שמופיעה בסרטון, כך שלא ניתן לאמת את זהות הצעירה ואת טענתו של החשוד. במשטרה ממשיכים במאמצים לאתר את המתלוננת כדי שתוכל למסור את גרסתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת