סולחה בין אבוטבול לשירזי: "אני וריקו - כמו משפחה"

ראשי שני ארגוני הפשע היריבים בשרון נפגשו שלשום באישון לילה ויישרו ביניהם את ההדורים, אחרי תקופה ארוכה של איבה. בסיום הם לחצו ידיים - ובשיחה עם חדשות 2 היה פרנסואה אבוטבול אופטימי מתמיד

אחד הסכסוכים הקשים ביותר בין ארגוני הפשע בעולם התחתון של ישראל עשוי להגיע אל קצו, בזכות פגישה שנערכה שלשום בין פרנסואה אבוטבול, איש משפחת הפשע הנתנייתית, לבין ריקו שירזי - העומד בראש ארגון עברייני בעל השפעה רבה בנתניה ובאזור השרון.

שני העבריינים נועדו לפגישה לילית, שמצד משפחת אבוטבול זכתה גם לתמיכתו של אסי אבוטבול - המרצה עונש מאסר ממושך בכלא. הפגישה ביניהם נערכה בביתו של הרב שאול אלקריף בגבעת שמואל.

עדות למתח הגדול ששרר בין שני הארגונים וראשיהם הייתה גל מעצרי המנע שערכה המשטרה לפני כמה חודשים, עם שחרורו של פרנסואה אבוטבול שוחרר מהכלא. המהלך בא בעקבות חשש ששובו של אבוטבול ל"שטח" יצית מחדש את המלחמה בין ארגוני הפשע.

דומני שוחרר היום לביתו

שלום דומרני. שוחרר למעצר בית (חדשות 2)
בשל כך, נעצרו ריקו שירזי וחברו הטוב שלום דומרני, ראש ארגון הפשע בדרום. הפגישה האחרונה בין שירזי לבין פרנסואה אבוטבול הסתיימה באווירה חיובית, שבאה לידי ביטוי כשהשניים אף לחצו ידיים. הן אבוטבול והן שירזי אישרו את הידיעה, והראשון מביניהם אף הגדיל להכריז כי "מעכשיו - אני וריקו כמו משפחה".

בהקשר לדומרני - הוא שוחרר היום למעצר בית בהחלטת בית המשפט העליון. כתב האישום נגדו מייחס לו עבירות קשירת קשר לביצוע פשע, סחיטה באיומים והצתה על רקע מאבקי שליטה בשוק הגז בשדרות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת