חשד: נערים החביאו סמים בגן ילדים

תושב אשדוד הזעיק אמש את המשטרה לאחר שהבחין בפעילות חשודה של נערים בחצר גן ילדים בעיר. השוטרים ערכו חיפושים ומצאו ארבע חבילות מריחואנה גדולות מוסתרות בגינה

סמים התגלו בגן ילדים. ארכיון (חדשות 2)

קבוצת נערים מאשדוד מצאה מקום יוצא דופן להחביא בו סמים. לאחר שאזרח חשדן הבחין בהם יושבים באמצע הלילה בחצר גן ילדים בעיר, נשלחה ניידת למקום שגילתה ארבע חבילות גראס מוסתרות בגינה, כך מפרסם היום אתר "אשדודנט".

אזרח מודאג התקשר אמש למוקד העירוני באשדוד, לאחר שהבחין בקבוצת נערים יושבים בחצר ילדים בגן ילדים ברובע י"ב בעיר. לדבריו מדובר היה בקבוצת בני נוער שיושבים בחצר והוא "חשש שהם יפגעו במתקני הגן".

ניידת סיור שהוזעקה למקום לא הצליחה לאתר את הנערים שככל הנראה הספיקו להימלט, אך בעזרתו של האזרח הצליחו השוטרים להגיע למיקום המדויק בו ישבו הילדים והחלו לעשות חיפוש בשטח הגן.

לאחר בדיקה קצרה שנערכה בחצר איתר כוח המשטרה חבילות חשודות שהוסתרו בגן. חבלן שהגיע למקום ערך בדיקה שבסופה התברר כי מדובר בארבע חבילות גדולות של מריחואנה, שככל הנראה החביאו הנערים לפני שנמלטו מהמקום.

מנכ"ל העירייה אילן בן עדי, שיבח את העבודה המשולבת של כל הגורמים העירוניים, וציין כי התושב בשטח הוא למעשה האדם הקרוב ביותר לזירת ההתרחשות, ואלמלא שיתוף הפעולה שלו, ספק אם ניתן היה לזהות ולטפל באירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת