חשד: מצית סדרתי פועל בפתח תקווה

כוחות כיבוי האש בפתח תקווה היו הערב עסוקים במיוחד, בעקבות ארבע שריפות שונות שהוצתו במקומות שונים בעיר. הסמיכות שבין מקומות וזמני ההצתה מצביעים על כך שייתכן ומדובר באותו אדם. למרבה המזל, איש לא נפגע בדליקות

השריפה ברחוב פרנקפרטר, פ"ת, הערב (כבאות והצלה פ"ת)

בצירוף מקרים יוצא דופן, לא פחות מארבע שרפות הוצתו הערב בפתח תקווה. שלוש מתוך ההצתות היו בקומות התחתונות של בניינים ובנוסף, הוצת פח למחזור נייר. בכל המקרים הצליחו כוחות הכיבוי להשתלט על האש ולפנות את הדיירים כך שאיש לא נפגע.

עם זאת, הדמיון שבין ההצתות והעובדה שכולן התרכזו באזור מסוים במרכז העיר, עשויים להעיד על כך שמדובר במצית סדרתי שפועל באזור. סמל עוז כהן משירותי כבאות פתח תקווה אמר לחדשות 2 באינטרנט כי לא סביר שזה צירוף מקרים. "שתי שריפות בהפרש כזה זה עוד מתקבל על הדעת, אבל ארבע זה בהחלט מעורר חשד", לדבריו.

בכיבוי האש סיפרו כי השריפה הראשונה הייתה ברחוב פרנקפורטר במרכז העיר, שם הובערו קרטונים ועצים במקלט של בניין, צוותי הכיבוי פינו את הדיירים מהבניין, השתלטו על האש ואיש לא נפגע. כשעתיים לאחר מכן, הוצתה אש במקלט ברחוב הרצל בעיר. גם שם פונו דיירי הבניין והכבאים כיבו את האש.

"תוך כדי עבודה ברחוב הרצל, הגיעה דיירת ואמרה לנו שפח מחזור של נייר בוער במקום לא רחוק", הוסיף סמל כהן. שריפה נוספת הוצתה בבניין ברחוב אחד העם בעיר, לשם הוזעקו חמישה צוותי כיבוי, שפינו את הדיירים מהבניין, השתלטו על האש ופעלו כדי לרוקן את הבניין מעשן שמילא אותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת