נהג המשאית שדרס הובא לביהמ"ש, קרובי ההרוגים לבשו חולצות עם פניהם

מעצרו של רוני לוי, החשוד שהרג את חי ושני קריאף בתאונת הפגע וברח במחלף יבנה לפני שבוע, הוארך היום בחמישה ימים. לפני הדיון אמר בזעם אביה של ההרוגה: "הוא הרג משפחה שלמה"

שבוע אחרי תאונת הפגע וברח במחלף יבנה, שבה נדרסו למוות בני הזוג חי ושני קריאף, הוארך היום מעצרו של נהג המשאית החשוד במעשה - רוני לוי - בחמישה ימים, בבית משפט השלום בראשון לציון. לוי, שביום שישי האחרון שחזר את התאונה לפרטי פרטים בזירת האירוע, התקבל במסדרונות בית המשפט על-ידי בני משפחותיהם הזועמים של ההרוגים.

קרוביהם של בני הזוג הגיעו למקום כשהם לבושים בחולצות שעליהן הודפסו תמונותיהם של השניים מיום חתונתם. זמן קצר לפני שהחל הדיון, הסביר בריאיון לחדשות 2 באינטרנט אביה של ההרוגה, אריה רווח, את החשיבות שהוא רואה במיצג המחאה: "אני רוצה שהוא יסתכל טוב טוב בתמונות כאן ויזכור. הוא ייכנס (לכלא) לא משנה לכמה שנים, ואחרי זה יצטרך לחזור למשפחה שלו ולילדים שלו. לי אין. נגמר. אין לי בת".

רווח, אביה של שני קריאף, הסביר עד כמה גדולים מימדי האובדן עבורו - בהתחשב בעובדת ההרוגה בתו היחידה: "עוד חודשיים היה צריך להיות לי תינוק, נכד, בן, ברית (מילה). אין לי יותר. כלום לא נשאר לי. הם היו נשואים בסך הכל 10 חודשים וגם את החתן הוא הרג - עם משפחה שלמה. הוא הרג - וברח. את זה כולם צריכים להבין".

אשת הנהג: "נורא קשה לנו"

גם בקרב משפחתו של לוי שוררת אווירה קשה מאוד מאז התאונה הקטלנית. בסוף השבוע שעבר אמרה אשתו של החשוד בריאיון: "נורא קשה לנו, זה אובדן קשה מאוד. אף אחד לא רוצה שבמשפחה שלו יקרה דבר כזה, אבל עדיין צריך לחשוב על המשפחה השנייה. יש לי שתי ילדות קטנות בבית, אני אישה מאוד צעירה".

"אני לא יודעת מה יהיה עם בעלי", הוסיפה לוי. "אני לא יודעת איך היה לו את הכוח בכלל להתמודד עם דבר כזה. הוא בן אדם כזה טוב, לא מתאים היה לו לקום וללכת. בדרך כלל הוא רואה דברים כאלה, הוא משתגע שאנשים עושים דבר כזה. כל אדם זה יכול לקרות לו. כל אחד מגיב אחרת. לא יודעת איך הוא בחר לקום וללכת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת