דורס בני הזוג שחזר את תאונת הפגע וברח

רוני לוי, נהג המשאית שהחשוד בדריסתם למוות ובהפקרתם של חי ושני קריאף ז"ל שחזר הבוקר את התאונה בכביש 4 סמוך ליבנה. למרבית שאלות השוטרים ענה לוי: "איני זוכר"

לוי, הבוקר בזירת התאונה (חדשות 2)

בכביש מספר ארבע סמוך לצומת יבנה, הסתיים הבוקר השחזור שביצעה המשטרה עם רוני לוי, נהג המשאית החשוד בגרימת מותם של בני הזוג קריאף זכרם לברכה, מקרית מלאכי, בתאונת פגע וברח בתחילת השבוע.

לצורך השחזור הביאה המשטרה למקום גם את מכוניתם של בני הזוג, וגם את המשאית הפוגעת שבה נהג לוי. למרבית שאלות השוטרים ענה לוי שהוא לא זוכר את רגעי התאונה או את מה שהתרחש במהלכה ולאחריה. עם זאת, גורמים במשטרה אומרים כי הם שבעי רצון מהשחזור, שבמהלכו הצביע לוי על הנקודה בה פגע באחד מבני הזוג. ביום ראשון המשטרה תבקש שוב להאריך את מעצרו.

אשת הנהג: "נורא קשה לנו"

בראיון מיוחד לתכנית "שש", התייחסה לתאונה הקשה אשתו של רוני לוי. "נורא קשה לנו, זה אובדן קשה מאוד. אף אחד לא רוצה שבמשפחה שלו יקרה דבר כזה, אבל עדיין צריך לחשוב על המשפחה השנייה. יש לי שתי ילדות קטנות בבית, אני אישה מאוד צעירה", אמרה בראיון.

"אני לא יודעת מה יהיה עם בעלי", הוסיפה לוי. "אני לא יודעת איך היה לו את הכוח בכלל להתמודד עם דבר כזה. הוא בן אדם כזה טוב, לא מתאים היה לו לקום וללכת. בדרך כלל הוא רואה דברים כאלה, הוא משתגע שאנשים עושים דבר כזה. כל אדם זה יכול לקרות לו. כל אחד מגיב אחרת. לא יודעת איך הוא בחר לקום וללכת".

בנוסף טענה לוי כי בני משפחתה מותקפים מאז שרוני הסגיר עצמו למשטרה: "יש גם צורה לדבר, כל הזמן אומרים 'שימות', דברים נורא קשים שאנחנו מתמודדים איתם. הבת שלי בת ה-6 אומרת 'מה יהיה עם אבא שלי? אבא שלי דרס אישה בהיריון', אנחנו לא יודעים איך להתמודד איתה, ואיך להגיב".

על יום הדריסה היא מספרת: "הוא הלך לעבודה אחרי מה שיהיה. הוא חזר, נכנס להתקלח ולישון. אמרתי לאבא שלו 'לא יודעת מה קרה לו'. בינתיים אבא שלו שמע מה היה בחדשות, אני בכלל לא שמעתי. ואז דיבר עם אבא שלו והוא החליט ללכת להסגיר עצמו, הוא הבין את גודל הטעות שעשה".

לסיום היא מוסרת לבעלה: "שיהיה חזק, אנחנו איתו לכל אורך הדרך שצריך. הוא באמת בן אדם טוב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת