לא התקבל למגדל היוקרה - והצית אותו

מגדל היוקרה "סיטי טאואר" ברמת גן החליט להקים ועדת קבלה שתבחן כל דייר המבקש לרכוש או לשכור דירה במגדל. דייר שלא עבר את דרישות הועדה החליט שלא להישאר חייב והצית מספר דלתות של דירות בקומה ה-34. "מסיבות שונות, החלטנו שלא לקבל אותו למגורים בבניין והודענו לו שעליו לעזוב מיד את הדירה ששכר", אמר יו"ר הועד

הדייר לא התקבל לבניין והחליט להצית אותו (חדשות 2)

דרמה במגדל היוקרה "סיטי טאואר" ברמת גן. במוצאי שבת התקבל דיווח על דליקה המשתוללת באחת הקומות בבניין. על פי החשד, דייר שלא עבר את "ועדת הקבלה", החליט להוציא את תסכולו ולהצית כמה דירות בבניין. כך פורסם הבוקר ב"ידיעות אחרונות".

צוותי הכיבוי שהוזעקו למקום גילו כי שתיים מדלתות הדירות בקומה ה-34 עולות באש, ובעזרת הדיירים, הם השתלטו על הדליקה במהירות. לאחר שעזבו את המקום, התפלאו לקבל קריאה חוזרת, על שריפה נוספת בבניין, וכך עלה החשד שמדובר בהצתה.

על פי החשד של ועד הבניין היוקרתי, אחד הדיירים שנדרש להתפנות מהבניין לאחר שלא עמד בקריטריונים של ועדת הקבלה, הוא זה שעומד מאחורי המעשה. מבין הדיירים בבניין ישנם אנשי עסקים, עורכי דין, רופאים בכירים ומיליונרים תושבי חוץ. ככל הנראה, הדייר המדובר לא מצא חן בעיני שכניו המלומדים והמבוססים.

"הודענו לו שעליו לעזוב את הדירה באופן מיידי"

לדברי יו"ר ועד המגדל יובל פורת: "בעקבות חדירת גורמים בעייתיים לבניין, החלטנו להקים ועדת קבלה שתבחן בקשות לרכישת או השכרת דירה בבניין. הדייר החשוד שכר דירה ונכנס להתגורר מבלי שקיבל את אישור הועדה, והודענו לו שעליו לעזוב את הדירה באופן מיידי".

ככל הנראה, הדייר לא היה מרוצה מהתשובה השלילית שקיבל והחליט שלא להישאר חייב ולהצית בתגובה כמה מהדלתות של דירות בבניין. "זה היה יכול להסתיים באסון, אמר פורת והוסיף: "למרבה המזל שידרגנו לאחרונה את מערכת הכיבוי בבניין והיא פעלה למופת".

בסוף השבוע נעצר החשוד ושוחרר ממעצר בתנאים מגבילים האוסרים עליו להתקרב לבניין במשך 30 יום. הדיירים מביעים תקווה שהדייר המצית יורחק מהבניין לצמיתות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת