כל בית שלישי בהוד השרון - נפרץ

סקר מיוחד שנערך עבור חדשות 2 חושף כי אזרחי המדינה אינם באמת בטוחים בביתם. על פי תוצאות הסקר, כל בית שלישי בהוד השרון וביבנה "זוכה" לביקור של פורצים. הפרטים המלאים - הערב במהדורה המרכזית בחדשות 2

עד כמה משמעותית מכת הפריצות בישראל? מנתונים שיתפרסמו הערב במהדורה המרכזית מתברר כי כל בית שלישי בהוד השרון ויבנה - נפרץ על ידי שודדים.

מכון שריד בניהולם של ד"ר מירי ויוסי שריד, ערכו סקר מיוחד עבור חדשות 2, במהלכו התגלו התוצאות המטרידות, שחושפות מציאות שמעמידה את האזרחים בסכנה תמידית, גם בביתם.

"זאת הרגשה לא נעימה, כאילו חדרו לך לנשמה"

משפחת מיארה בסך הכל יצאה לשעתיים לארוחת שבת. "הם שברו שלב אחד פה, פתחו מפה ואז רצו לפה", מספר אחד מבני המשפחה. "הנזק שהם עשו לאזעקה לא נורמלי. כל הארון והתמונות היו על הרצפה. וזהו, הובילו את הכל החוצה ועשו נגלות. זאת הרגשה לא נעימה, כאילו חדרו לך לנשמה".

"אני ובעלי הלכנו לישון", אומרת אם המשפחה. "הילדים פרשו פופים והלכו לישון. הם נכנסו, לקחו את המפתחות, ויצאו עם הרכב. לא ידענו כלום, גילינו רק בבוקר".

בהמשך מובילים אותנו בין בתי הרחוב. "פה גנבו, גם פה גנבו", אומרים בני המשפחה. "פה פרצו בצהריים, פה דודה שלי גרה - פעמיים פרצו לה. רק ברחוב הזה גנבו 12 מכוניות".

הכתבה והתוצאות המלאות של הסקר ישודרו הערב ב-20:00 במהדורה המרכזית של חדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק