הוד השרון: ניסה למנוע פריצה - והוצת בדלק

תושב העיר הבחין בחשודים פורצים באישון לילה לחנות המכולת של חברו. הוא נכנס פנימה, ואלו שפכו עליו דלק והציתו אותו. הוא נס מהמקום כשהוא צועק: "אני מת" והובהל לבית חולים עם ברוב חלקי גופו

 חשד לאלימות קשה בהוד השרון: בשעות הלילה הגיעו אלמונים אל חנות מכולת בעיר, פרצו אליה והתכוונו להצית אותה. אדם שמכיר את המקום ונכנס לבדוק מה פשר ההתרחשות - הוצת אף הוא. כעת הוא מאושפז במצב קשה.

מומי, בעל המכולת, סיפר בריאיון למיכאל פרוסמושקין מאתר האינטרנט local כי באופן מקרי היה באותה השעה אחד מחבריו סמוך לזירה והבחין בהתרחשויות. הוא מיהר להיכנס פנימה, אלא שהתושיה שגילה עלתה לו ביוקר: ''הוא נכנס פנימה, שפכו עליו חומר דליק ופשוט הציתו אותו. הוא רץ החוצה וצעק: 'אני מת, אני מת. תעזרו לי'", סיפר.

אותו החבר מאושפז כעת בבית חולים כשהוא סובל מפגיעות קשות ברוב גופו. מי שנחלצו לעזרתו היו כמה מתושבי השכונה, שהבחינו בו רץ כשגופו בוער. הם שפכו עליו מים, הפשיטו אותו מבגדיו והזעיקו למקום צוות של מד"א.

דובר מכבי האש בשרון, יוני בליץ, הצטרף לכוחות שהוזעקו לזירה ואמר בריאיון לאתר local: "'הבערה הייתה חזקה מאוד והצוותים החלו לתקוף את האש מבחינה הקפית באמצעות זרנוקי מים ובאמצעות סולם הידראולי מעל המבנה. 'הכבאים פעלו במשך כשעתיים עד לכיבוי הסופי של האש. חלק מגג הרעפים קרס והועבר דיווח לעיריית הוד השרון, על מנת שתבדוק את מסוכנות המבנה בשל החשש לקריסתו וכדי לבדוק אם יש צורך לאטום אותו''.

"הוא היה בן בית אצלי. מקווה שיצא מזה"

שוטרי תחנת כפר סבא, בפיקודו של קצין תורן מפקח יוני פינקלשטיין, הוזעקו למקום וסגרו את הזירה. צוות חקירה מיוחד החל בחקירה והשוטרים גבו עדויות מתושבי השכונה ומבעל המכולת, שהגיע למקום ומירר בבכי לאחר שראה מה קרה. למקום הוזעק גם צוות זיהוי פלילי שהחל באיסוף ממצאים.

במשטרה אמרו כי כל כיווני החקירה נבדקים, בשיתוף פעולה עם מכבי האש. בינתיים, גידרו צוותים של העירייה את המבנה החרוך ובסביבתו הוצבה אבטחה. החוקרים ממתינים לשיפור במצבו של הפצוע, בן 39, כדי שיוכל למסור עדות ופרטים שיוכלו לשפוך אור על נסיבות המקרה.

''הוא היה בן בית אצלי. העיקר שהוא יצא מזה'', אמר בצהריים מומי, שנראה שבור לחלוטין בעקבות המקרה ותוצאותיו הקשות. ''אין בחור יותר טוב ממנו. אני רוצה לבקר אותו בבית חולים כל יום, אבל אני לא מרגיש בנוח כי זה קרה אצלי במכולת''.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת