החשודים ברצח הנער בצפון: 2 קטינים בני כיתתו

במשך שעות ניסו במשטרה להבין מיהו הנער שגופתו נמצאה במטע זיתים סמוך לכפר עראבה, אבל רק כאשר אביו ואמו של עותמן נסאר, תלמיד כיתה ח' מהכפר, שמעו את השמועות והגיעו לזירת הרצח - התברר כי מדובר בבנם. הערב עצרה המשטרה שני נערים מהכפר, בני כיתתו של הנרצח, בחשד לרצח. מחר הם יובאו להארכת מעצרם

התפתחות דרמטית בפרשת הרצח המסתורי של עותמן נסאר, תלמיד כיתה ח' מהכפר עראבה שבגליל: המשטרה עצרה הערב בחשד לרצח שני קטינים תושבי הכפר וחבריו לספסל הלימודים של נסאר. מחר הם יובאו לדיון בהארכת מעצרם.

אתמול יצא נסאר אתמול מביתו ולא שב. הבוקר שמעו הוריו את השמועות על מציאת גופה של ילד במטע זיתים סמוך לכפר, ומיהרו למקום. המחזה שציפה להם שם היה מחריד: בנם בן ה-13 מוטל ללא רוח חיים על הקרקע, ועליו סימני אלימות קשים.

בתחילה חשבו במשטרה כי מדובר בתושב השטחים, כי לא היה דיווח על ילד נעדר, אבל שעות לאחר מכן הגיעו למקום אביו ואמו של הילד לאחר ששמעו על הרצח. המשטרה גבתה מהם עדות, ורק אז הבינו שכנראה שמדובר בבנם.

לחוקרי המז"פ לקח שעות להבין מה קרה

למשטרה היו מספר כיווני חקירה בעקבות הרצח, ובהם סכסוך בין נערים בכפר, נקמה על רצח שאירע בכפר לפני כמה חודשים או לחילופין סכסוך חמולות, אולם בשלב זה עדיין לא ברור מה הסיבה שגרמה להתעללות כה קשה בילד צעיר. גופתו של הילד הושחתה לרמה כזו שלחוקרי המז"פ לקח שעות ארוכות להבין מה קרה.

"מצאנו סימני אלימות על הגופה, יש דם, יש גם סימני דקירה שככל הנראה גרמו למוות", אמר תנ"צ מנחם חבר, מפקד מרחב חוף במשטרה, והוסיף: " מעבר לזה אני לא יכול לפרט".

דודו של עותמן אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "אתמול בערב הוא יצא מהבית, אנחנו לא יודעים לאן הוא יצא ורק כשדווח לנו על רצח, דיווחנו למשטרה על היעדרות של בן משפחה". השכנים מספרים על משפחה נורמטיבית שאינה מסוכסכת עם אף אחד בכפר, כך שלאיש לא ברור באמת מה המניע לרצח האכזרי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת