חשד: בן 14 נרצח בכפר עראבה

חשד לרצח בכפר עראבה שבצפון. גופת נער כבן 14 נמצאה הבוקר במטע זיתים הסמוך לכניסה המזרחית לכפר כשעליה סימני אלימות. המשטרה חושדת שמדובר ברצח. אולם, ככל הנראה לא מדובר בנער תושב הכפר

גופתו של נער בן 14נמצאה סמוך לכפר עראבה שליד סכנין. הגופה נמצאה ליד מטע זיתים הנמצא בכניסה המזרחית לכפר. על הגופה התגלו סימני אלימות והמשטרה חושדת שמדובר ברצח. עם זאת, תושבי הכפר מספרים שלא מדובר בנער מהכפר.

סמוך לשעה 10:20 התקבלה קריאה במד"א על גופת נער המוטלת בשטח פתוח בסמוך לכפר עראבה. פרמדיקים שהגיעו למקום מצאו נער כבן 14 מוטל על הקרקע וניסו לבצע בו ניסיונות החייאה. "מצאנו ילד בן 14 ללא רוח חיים וניסינו לבצע פעולות, אך החייאה ללא הצלחה" סיפר פרמדיק שהגיע למקום לחדשות 2 באינטרנט, "היו סימני אלימות על הגופה, אך אני לא בטוח מה הרקע".

תושב הכפר, המתגורר בסמוך למטע הזיתים בו נמצאה הגופה סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי: "כפי שהבנו הגופה אינה של ילד תושב הכפר", סיפר האיש, "כולנו מקווים שהמשטרה תודיע לנו במי מדובר". ברגע זה מתקהלים תושבי הכפר באזור והמשטרה פתחה בחקירה בניסיון לברר את נסיבות האירוע.

מפקד מרחב גליל תנ"צ מנחם חבר סיפר לחדשות 2 באינטרנט על החקירה הראשונית של המשטרה: "אנחנו עדיין בודקים את הזירה, על מנת לוודא את נסיבות האירוע", אמר חבר, "ישנם סימני אלימות על הגופה, ככל הנראה כתוצאה מדקירה ויש הרבה דם בזירה", הוסיף.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת