קובי דג'אני נחשף: "אני השחקן החשוד באונס"

בריאיון בלעדי ל"ספורט 5" החליט קשר מכבי נתניה להסיר מרצונו את צו איסור הפרסום על פרטיו, והתייחס לראשונה לחשדות שלפיהם סימם ואנס צעירה. הוא דחה את החשדות נגדו והביע אופטימיות שהתיק נגדו ייסגר: "הכל זרם טוב ונגמר. אפילו לא עבר לי בראש שתהיה סיטואציה כזו שהיא תתלונן"

מעטה המסתורין מעל אחת הפרשות שהסעירו בתקופה האחרונה את עולם הכדורגל הישראלי ואת מדורי הפלילים הוסר: הכדורגלן החשוד באונס ובסימום צעירה בתל אביב הוא קובי דג'אני, קשרהּ של מכבי נתניה, שפרטי זהותו נותרו בחשאי עקב צו איסור פרסום שהוסר הערב לבקשתו.

בריאיון בלעדי למוטי פשכצקי, כתב אתר "ספורט 5", חשף דג'אני את עובדת היותו החשוד בפרשה והביע אופטימיות באשר לכך ששמו יינקה: "לא חסר לי כלום בחיים. גדלתי על ערכים, יש לי ילד, למה שאהרוס את הכל? לא כפיתי עצמי, אני מאמין שהתיק הזה ייסגר".

הוא הסביר כי החליט לדבר בפומבי על החשדות נגדו מכיוון שרצה "שכולם יידעו את הסיפור האמיתי ממני ושלא יהיו השערות כאלה ואחרות. שזה לא יישאר בעילום שם. החלטתי שאני רוצה לצאת מזה לבד".

את התלונה נגד דג'אני הגישה הצעירה לפני כשבועיים ומסרה בה כי שחקן הכדורגל ביצע בה מעשה סדום ומעשים מגונים. עם זאת, היא התקשתה למסור לחוקרים את מלוא הפרטים מאותו המפגש שבו, לטענתה, נפלה קורבן למעשיו.

במשטרה מסרו תחילה כי בחקירה ראשונית אמר דג'אני כי בינו לבין המתלוננת הייתה היכרות וכי בזמן שבו, לפי החשד, תקף אותה מינית - יצאו השניים לבלות יחדיו.

"לא הפעלתי בשום שלב כוח. לא היה שום שלב שבו היא הראתה לי שהיא לא בעניין", הסביר דג'אני בריאיון. "הכל היה בסדר. פתאום באים אליך שוטרים הביתה ואומרים לך שמישהי התלוננה עליך. בסך הכל עשינו בבית של חבר שלי ערב קריוקי, ערב רגיל ביותר. לא רק היא הייתה שם. היו שם עוד בחורות".

סם אונס? "השטות הכי גדולה ששמעתי בחיים"

את טענת המתלוננת שלפיה הייתה מעורפלת בזמן שהותקפה מינית עקב כך שסוממה על ידי דג'אני הוא דחה מכל וכל: "זאת השטות הכי גדולה ששמעתי בחיים. הכל זרם טוב ונגמר. הלכתי הביתה והכל היה רגיל. אפילו לא עבר לי בראש שתהיה סיטואציה כזו שהיא תתלונן. אחרי ששחררו אותי למעצר הבית, שחזרתי כל מהלך בערב ההוא ואמרתי לעצמי 'קובי, אולי טעית' - אבל באמת שלא".

אחד מעורכי דינו של דג'אני, ניר רשף, אמר ל"ספורט 5" כי "מלכתחילה לקובי לא היה מה להסתיר. הוא החליט לוותר על איסור הפרסום. הייתה חרושת שמועות שבסופו של יום פגעה בו, ולכן הוא רצה לחשוף את האמת שלו, שלדעתי תתקבל גם במשטרה. עד עצם היום הזה לא נערך שום עימות בינו לבין המתלוננת".

הריאיון באדיבות אתר "ספורט 5"

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת