6.5 ק"ג הרואין נתפסו בלול תרנגולות בלוד

המשטרה ממשיכה להגביר את פעילותה בקרב העבריינים בלוד. 6.5 ק"ג הרואין נתפסו בתוך לול תרנגולות בעיר, והמשטרה עצרה אדם אחד בחשד למעורבות בהחזקת הסמים. בית משפט השלום ברמלה האריך את מעצרו בשבוע

הסמים נמצאו בלול תרנגולות (חדשות 2)

המשטרה מגבירה אכיפה - העבריינים הופכים ליצירתיים. מידע מודיעיני שהגיע למשטרת לוד הביא את השוטרים לפשוט על לול תרנגולות באחת השכונות בעיר, שם תפסו השוטרים 6.5 ק"ג של הרואין. בנוסף לכמות הגדולה של הסמים, נתפסו גם 77 כדורי אקדח ו-14 משקלים לסמים.

בעקבות הפשיטה נעצר תושב האזור בשנות ה-30 לחייו, בחשד שהפעיל את לול התרנגולות. בתגובה מסר עורך דינו כי מרשו המום מהחשדות נגדו. "לול התרנגולות לא שייך לו, והוא בטח שלא קשור להרואין שהיה שם. המשטרה בסך הכל רוצה להראות לציבור שהיא עושה את עבודתה בעיר ומנסה לשמור על השקט והביטחון.

מנגד, טוענים במשטרה שיש להם מספיק ראיות נגד האדם שנעצר. רס"מ שי כהן סיפר בדיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו, כי יש להם חשד סביר שהאיש מסוכן ושחרורו עלול לשבש את מהלך החקירה. השופט קיבל את בקשת המשטרה והאריך את מעצרו בשבוע. "נמשיך לגלות אפס סובלנות כלפי עבריינים עד שהעיר תהיה נקייה מפשיעה", אמר סנ"צ דורון תורג'מן, מפקד תחנת לוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת