פרשת "כדור מרכזי": השיחה המחשידה נחשפת

התפתחות חדשה בפרשת "כדור מרכזי": המשטרה טוענת כי היא הצליחה להשיג הקלטה של האזנת סתר, בה מציע ניצן שירזי, מאמן הפועל חיפה, לתומר סיני, מבעלי הפועל פתח תקווה, להרכיב במשחק ההישרדות של קבוצתו מול אשקלון הרכב התקפי. השניים שמעו את השיחה במהלך עימות שנערך ביניהם בחדר החקירות

מתברר שלמרות שהמשטרה פוצצה השבוע את פרשת "כדור מרכזי", בו נחשדים מספר בעלי תפקיד בכדורגל הישראלי בהטיית משחקים, כבר מזמן חשדו שם כי משהו מסריח בהפועל פ"ת. היום, הודו במשטרה כי הוצמדו כבר לפני מספר שבועות האזנות סתר לטלפונים של תומר סיני, בעלי הקבוצה.

המשטרה טוענת, כי יש לה הקלטה בה מציע ניצן שירזי, מאמן הפועל חיפה, לתומר סיני, מבעלי הפועל פ"ת, להעלות בהרכב קבוצתו במשחק החשוב מול אשקלון הרכב התקפי ובו שני חלוצים. היום, שמעו השניים את השיחה במהלך עימות שנערך בין השניים.

מעולם לא התעסקתי בהימורים

לאחר ששוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים, הסכים תומר סיני לדבר לראשונה למצלמה מאז נעצר. "מעולם לא התעסקתי בהימורים - זו שמועה", כך הוא טוען. "זה משהו מדהים שפשוט מישהו בא וטען שאני קשור להימורים, זה משהו שלא קיים".

עורך דינו של גל חצור, שותפו של סיני להנהלת פ"ת, הוסיף ואמר שהחקירה הוכיחה שאין הטיית משחקים בכדורגל הישראלי. "הם הפכו כל אבן בדרך", אמר עו"ד אלי כהן, "המשטרה חקרה בצורה מאוד יסודית את הפרשה".

בן כהן לא יכול לסחוט אותי - אנחנו חברי ילדות

גם גל חצור שוחרר למעצר בית כמו כל שאר המעורבים בפרשה, והוא זועם על המשטרה ועל המעצר הפזיז לדבריו. "אתה יודע מה זה לראות את גל חצור באזיקים בידיים וברגליים? מבחינתי זו פגיעה חמורה בתדמית שלי".

חצור גם התייחס לפגישה בינו לבין יובל נעים, בה סוכמו תנאי עזיבתו של האחרון. לטענת המשטרה, בן כהן, חברו של נעים, סחט במהלך הפגישה באיומים את חצור. "אני ובן כהן חברי ילדות. היינו אוכלים ביחד בשכונה. הוא לא יכול לסחוט אותי גם אם הוא רוצה", סיכם חצור. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת