בעלי הפועל פ"ת חשוד שניסה לשחד שופט

תומר סיני נחקר כבר שעות ארוכות במשטרה, בחשד שניסה לשחד שופט כדורגל כדי שייטה תוצאה של משחק. בעלים נוסף של הפועל פתח תקווה, גל חצור, נחקר גם הוא וכנראה ישוחרר בקרוב. אחיו: "נגרם לו נזק אדיר"

החשדות בפרשת "הכדור המרכזי" מתחדדים: תומר סיני, אחד מבעלי הפועל פתח תקווה, נחקר כבר שעות ארוכות במשטרה - בחשד שהוא עצמו ניסה לשחד שופט.

סיני וגל חצור, בעלים נוסף של הקבוצה שעומדת במרכזה של הפרשה, נעצרו כבר לפני יומיים ושניהם נחקרים כעת. בתום החקירה, על פי ההערכות, ייעצר סיני ויובא מחר להארכת מעצרו ואילו חצור שוחרר לביתו. גם איליה יבוריאן, חלוץ הפועל אשקלון בעונה הקודמת, הגיע למשרדי החקירות.

במהלך חקירתו של סיני, הודיע עורך דינו אילן אזולאי על החשד נגדו. בני משפחתם של השניים נמצאים כל העת מחוץ לחדר החקירות. אחיו של חצור אמר לחדשות 2 באינטרנט כי "נגרם נזק אדיר לו ולמשפחה".

יובל נעים ובן כהן ישוחררו מחר

בשעות הצהריים הגיעו לבית משפט השלום בראשל"צ מאמן הפועל פתח תקווה לשעבר, יובל נעים וחברו בן כהן המקורב לאיש העולם התחתון עמיר מולנר. לא מדובר בפעם הראשונה שבה נחקרים חשדות פלילים בכדורגל הישראלי, אך הפעם זה מטפס לצמרת הענף. בתום הדיון החליטה השופטת לשחרר אותם ממעצר מחר בשעה 18:00.

במקביל, קבע מפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו בדיון שנערך בנושא ש"לא צריך לוותר": מדובר בחקירה מסועפת ובראיות שלא נתקלו בהן במשטרה עד עכשיו. על פי החשד, בכירים בעולם הפשע סחטו ושיחדו בכירים בכדורגל כדי להטות משחקים ולהרוויח מהימורים בלתי חוקיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת