"כדור מרכזי": יובל נעים, מאמן הפועל פ"ת לשעבר, נעצר

פרשת "כדור מרכזי", שעיקרה חשדות להטיית משחקי כדורגל, ממשיכה להתגלגל: המשטרה עצרה היום את מאמן הפועל פ"ת לשעבר, יובל נעים, וחברו בן כהן שנחשב למקורב לאיש העולם התחתון עמיר מולנר. מחר הם יובאו בפני שופט

חקירת פרשת "כדור מרכזי" מתרחבת: המשטרה עצרה היום גם את יובל נעים, מאמן קבוצת הפועל פתח תקווה לשעבר, ואת בן כהן, חברו, שנחשב גם למקורב לאיש העולם התחתון עמיר מולנר. השניים יובאו מחר בפני שופט.

מוקדם יותר נחקר באזהרה בפרשה, שעיקרה חשדות להטיית משחקים והימורים, יו"ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון. לוזון נחקר במשך שעות ארוכות במשרדי היחידה לחקירות הונאה של המשטרה ביבנה, ובתום החקירה עזב לוזון את המקום.

יו"ר ההתאחדות הוא הגורם הבכיר ביותר שעד כה הגיע לחקירה בעניין, והוא מצטרף לשלושת ראשי הפועל פתח תקווה - דני לוי, תומר סיני וגל חצור - שכבר נחקרו בפרשה. גם מאמן הפועל חיפה ניצן שירזי ומאמן הפועל פתח תקווה לשעבר יובל נעים נחקרו בפרשה.

גם בבית המשפט המחוזי מרכז עסקו היום בפרשה. השופט רמי אמיר קיבל היום את הערעור של ראשי קבוצת הפועל פתח-תקווה, תומר סיני וגל חצור, והורה על קיצור מעצרם בשלושה ימים. לפיכך, השניים ישוחררו ממעצר, בתנאים מגבילים, מחר בשעות הערב.

סיני וחצור, החברים בעמותה שמפעילה את קבוצת הכדורגל של הפועל פתח תקווה, נעצרו ביום ראשון בעקבות חשדות נגדם כי במהלך השנה וחצי האחרונות קשרו קשר עם אחרים להטות תוצאות של משחקים, במסגרת הימורים בלתי חוקיים על תוצאות משחקי כדורגל של הפועל פתח-תקווה ושל קבוצות נוספות. סיני חשוד בנוסף בביצוע עבירות של השמטת הכנסות במזיד.

רק השבוע הותר לפרסום כי בכיר נוסף בכדורגל, חזי מגן, הבעלים של בני יהודה, נעצר בחשד להעלמת הכנסות בעסקיו הפרטיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת