אבי לוזון נחקר באזהרה בפרשת הטיית המשחקים

יו"ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון נחקר באזהרה במסגרת פרשת הטיית המשחקים של הפועל פתח תקווה. לוזון נחקר במשך שעות ארוכות במפלג ההונאה של מחוז מרכז במשטרה. הוא מצטרף לראשי הפועל פ"ת שכבר נחקרו

התפתחות דרמטית בפרשת הפועל פתח תקווה והחשדות להטיית משחקים והימורים: יו"ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון, נחקר היום באזהרה בחשד למעורבות בפרשה. לוזון נחקר במשך שעות ארוכות במשרדי היחידה לחקירות הונאה של המשטרה ביבנה, ובתום החקירה עזב לוזון את המקום.

יו"ר ההתאחדות הוא הגורם הבכיר ביותר שעד כה הגיע לחקירה בעניין, והוא מצטרף לשלושת ראשי הפועל פתח תקווה - דני לוי, תומר סיני וגל חצור - שכבר נחקרו בפרשה. גם מאמן הפועל חיפה ניצן שירזי ומאמן הפועל פתח תקווה לשעבר יובל נעים נחקרו בפרשה.

גם בבית המשפט המחוזי מרכז עסקו היום בפרשה. השופט רמי אמיר קיבל היום את הערעור של ראשי קבוצת הפועל פתח-תקווה, תומר סיני וגל חצור, והורה על קיצור מעצרם בשלושה ימים. לפיכך, השניים ישוחררו ממעצר, בתנאים מגבילים, מחר בשעות הערב.

סיני וחצור, החברים בעמותה שמפעילה את קבוצת הכדורגל של הפועל פתח תקווה, נעצרו ביום ראשון בעקבות חשדות נגדם כי במהלך השנה וחצי האחרונות קשרו קשר עם אחרים להטות תוצאות של משחקים, במסגרת הימורים בלתי חוקיים על תוצאות משחקי כדורגל של הפועל פתח-תקווה ושל קבוצות נוספות. סיני חשוד בנוסף בביצוע עבירות של השמטת הכנסות במזיד.

רק השבוע הותר לפרסום כי בכיר נוסף בכדורגל, חזי מגן, הבעלים של בני יהודה, נעצר בחשד להעלמת הכנסות בעסקיו הפרטיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת