חיסול לאור יום בחולון: גבר נורה למוות בפתח חנותו

אלמוני רכוב על קטנוע פתח אחר הצהריים באש במרכז המסחרי בשכונת קריית שרת בעיר. כתוצאה מהירי נהרג במקום גבר כבן 55, ושני עוברי אורח נפצעו קל מרסיסי זכוכית. היורה נמלט, המשטרה פתחה בסריקות אחריו. הנרצח אינו מוכר למשטרה, הערכה ראשונית: הרקע למעשה - סכסוך עסקי

עוד קורבן לשרשרת מקרי הרצח בימים האחרונים: גבר בן 55 נורה למוות אחר הצהריים בכניסה לחנות ירקות בשכונת קריית שרת בחולון. שני עוברי אורח נפצעו קל מרסיסים ופונו לטיפול בבית החולים "וולפסון" שבעיר. במשטרה מעריכים כי הרקע לאירוע הוא סכסוך עסקי, ופתחו בסריקות אחר חשוד במעשה - שנראה נמלט מהמקום כשהוא רכוב על גבי קטנוע.

האירוע התרחש סמוך לשעה 17:00 במרכז המסחרי ברחוב קרן היסוד 1 בשכונת קריית שרת שבעיר. אלמוני רכוב על קטנוע ירה מטח של 7 קליעים מטווח קצר לעבר אדם כבן 55 שעמד בכניסה האחורית של חנות הירקות שבבעלותו.

כתוצאה מהירי נהרג האיש במקום, ושני בני אדם נוספים, עוברי אורח שחלפו במקום, נפצעו באורח קל מרסיסי זכוכית. צוות מד"א שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותו של הצעיר במקום, ופינה את שני הפצועים לטיפול בבית החולים "וולפסון" בעיר.

שוטרים בזירת הרצח, היום בחולון (חדשות 2)

כוחות גדולים של משטרת מרחב איילון הוזעקו למקום ופתחו בסריקות אחר היורים, שנמלטו מהמקום. הנרצח אינו מוכר למשטרה מעבירות קודמות, אולם על פי הערכה ראשונית - מדובר בסכסוך על רקע עסקי שגלש לרצח.

רצח עשירי בתוך עשרה ימים

שלשום נרצח בירכא גבר בן 32, אחרי שיומיים קודם לכן נמנו לא פחות משמונה מקרי רצח שהתרחשו בישראל בתוך שישה ימים בלבד. באותו היום נרצח תושב עכו בן 49 כשנורה בידי אלמונים שהתקרבו לרכב בו ישב, ופתחו לעברו באש. בתחילה הוא פונה במצב אנוש לבית החולים בנהריה, שם נלחמו הרופאים על חייו אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו. הרקע למעשה הוא ככל הנראה סכסוך שפרץ בין עבריינים.

יום קודם לכן נמצאו תושבת אשקלון ובנה התינוק בלא רוח חיים בדירת מגורים בעיר. לפי החשד, רצח אותן אבי המשפחה, נתין אריתראי, שככל הנראה ביצע את המעשה ואז שם קץ לחייו. גופתו של האיש נמצאה מוקדם יותר, תלויה בחורשה בקרבת מקום. התינוק, בן חצי שנה, ואמו - נמצאו כשהם דקורים בכל חלקי גופם.

בליל יום שלישי שעבר נורה למוות גבר בן 43, בלב המרכז המסחרי בדימונה. צוות מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו. "הוא נורה בפלג גופו העליון", מסרו במד"א לחדשות 2 באינטרנט. ההרוג הוא אדם המוכר למשטרה. האירוע החמור הועבר לטיפול המשטרה, שם מעריכים כי הרקע לירי הקטלני הוא פלילי. עדיין אין חשודים במעשה.

לפני שבוע בדיוק נרצחה בלוד חדרה אבו-גריבה, בעלה נפצע קשה וילדיה קל. במשטרה ממשיכים לחקור את הרצח ועדיין לא תפסו את הרוצח. רק בזכות בלש המשטרה שהגיע למקום נמנע ככל הנראה אירוע חמור בהרבה - טבח של ממש.

רעול פנים החל לירות ללא אבחנה לעבר בני המשפחה שישבו בחצר. המטרה שלו הייתה ברורה: לחסל כמה שיותר מהם. כשהבלש דלק אחרי המכונית, היא נמלטה מהמקום והשאירה מאחוריה את היורה. אז החל קרב יריות של ממש בין השניים, כשהבלש הצליח לפגוע ברעול הפנים - שנמלט מהזירה למרות שנפגע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק