עכו: עבריין כבן 50 נרצח בעת שישב ברכבו

נמשך גל מעשי הרצח. הלילה בעכו נורה ונהרג בני ברכה, בן 49 תושב העיר, בעת שישב ברכבו. בתחילה הוא פונה במצב אנוש לבית החולים בנהריה שם נקבע מותו. היחידה המרכזית של מרחב הגליל במשטרה החלה בחקירת נסיבות המקרה. מדובר במקרה הרצח השמיני מאז יום שישי האחרון

האלימות ממשיכה להשתולל ברחובות: בני ברכה, תושב עכו בן 49, נורה ונרצח הלילה באזור השיכונים בעיר.

על פי חקירה ראשונית של המשטרה, עולה כי הגבר נורה בידי אלמונים שהתקרבו לרכב בו ישב, ופתחו לעברו באש. בתחילה פונה הפצוע במצב אנוש לבית החולים בנהריה, שם נלחמו הרופאים על חייו אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו.

הרקע למעשה הוא ככל הנראה סכסוך שפרץ בין עבריניים, וזהו כיוון החקירה המרכזי. עדיין לא נעצרו חשודים במעורבות ברצח, והיחידה המרכזית של מרחב הגליל במשטרה תמשיך לחקור.

חשד: גבר רצח את אשתו ובתו והתאבד

תושבת אשקלון ובתה התינוקת נמצאו הלילה ללא רוח חיים בדירת מגורים ברחוב אליעזר מילרוד באשקלון. לפי החשד, רצח אותן אבי המשפחה שככל הנראה ביצע את המעשה ואז שם קץ לחייו. גופתו של האיש נמצאה מוקדם יותר, תלויה בחורשה בקרבת מקום.

התינוקת, בת חצי שנה, ואמה - נמצאו כשהן דקורות בכל חלקי גופן. כיוון חקירה נוסף, שנחשב למשני, הוא כי האב התאבד אחרי שראה את בתו ואשתו שחוטות בדירתן.

מי שהזעיק למקום את המשטרה הוא אחיו של אבי המשפחה המתגורר בירושלים. אחרי שגופתו אותרה תלויה, הוא מסר את כתובת דירת המגורים של בני המשפחה. השוטרים שהגיעו למקום ופתחו את הדלת נחרדו לראות את השתיים שרועות על הרצפה כשעל גופותיהן חתכים רבים.

דובר מד"א, זכי הלר, אמר כי "ב-22:10 נמסר לצוות מרחב לכיש שלנו כי אישה ותינוק נמצאו בלא רוח חיים בדירתם. צוותים שהזעקנו לשם קבעו את מותם במקום. נסיבות האירוע אינן ברורות".

תזכורת: מקרי הרצח מהשבועיים האחרונים

חשד: זר רצח את אשתו ובתו והתאבד

חשד לחיסול במרכז המסחרי בדימונה

לוד: אם נרצחה לעיני ילדיה

רצח בגבעת שמואל: צעיר נורה במרכז העיר

אחרי החתונה: שני אחים נרצחו בירי

חשד לרצח בבאר שבע: בן 16 נדקר אחרי מסיבה

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק