אשת המותקף בחנות הבגדים התעמתה עם התוקפים

לראשונה מאז התקיפה של אביה של כלת בת המצווה בבת ים, ערכה המשטרה עימות בין החשודים בתקיפתו של תומר שרפי לבין רעייתו. הם טענו כי רק אחד מהם הכה אותו. על מצבו, סיפרה: "הוא לא מצליח לאכול ומצליח לשתות רק עם קש"

לראשונה מאז התקיפה האכזרית של תומר שרפי בחנות הבגדים בבת ים, בעת שהגיע לאסוף את התלבושת החגיגית של בתו לטקס בת-המצווה שלה, נערך הבוקר בתחנת המשטרה שבעיר עימות בין רעייתו של תומר לבין שני האחים החשודים שהכו אותו נמרצות. השניים שוחררו למעצר בית, תוך שהוצא נגדם צו הרחקה משרפי ומבני משפחתו.

לטענת בני המשפחה, כלת בת המצווה הפריעה, ככל הנראה, לאחד המוכרים בחנות בזמן עבודתו – והוא בתגובה איים עליה: "תקבלי ברכייה". היא יצאה בסערה וסיפרה לאביה על מה שנאמר לה, והוא בתגובה נכנס לחנות בניסיון לברר לפשר הדברים – ונענה כששני החשודים הלמו בכל חלקי גופו.

עו"ד רענן בר-און, אחד מבאי כוחם של בני משפחה שרפי יחד עם עו"ד ורד כהן, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי העימות בין הצדדים ארך כשעה וחצי, ובמהלכו הטיחה אשתו של תומר האשמות קשות בשני החשודים שתקפו את בעלה, בעטו בראשו כשהוא שרוע על הרצפה מחוסר הכרה עד שגרמו לשברים בלסתו.

על מצבו של בעלה כעת, אמרה האישה כי "הוא לא יכול אפילו לאכול ולא מצליח לשתות בלי קש". תומר אומנם שוחרר לביתו מבית החולים, אך הוא עתיד לעבור הליך שיקום ממושך של כמה חודשים שבהם לא יוכל לעבוד. מדובר במכה קשה עבור המשפחה, שכן הוא מפרנס יחיד שלו, של רעייתו ושל ארבעת ילדיהם המשותפים.

במהלך העימות, טענו החשודים כי רק אחד מהם חבט בתומר, בן 36 מתל אביב. בינתיים, סיפר עו"ד בר-און כי "המשפחה עדיין בטראומה ומתקשה לעכל את מה שקרה. מצבה הנפשי של הילדה קשה. היא ראתה איך אביה הוכה באכזריות. מדובר כאן בבני משפחה שהם אנשים נורמטיביים לחלוטין ללא עבר פלילי. תומר עדיין לא מבין למה עבר את כל זה, כשבסך הכול ביקש לדעת מדוע צועקים על בתו שרצתה לקנות שמלה לחגיגת בת המצווה שלה".

עדות ראשונה אחרי התקיפה: "כל הגוף שלי כואב"

כשהוא חבול, מתקשה לדבר, ובעיקר המום - סיפר תומר שרפי לחדשות 2 באינטרנט על התקיפה האכזרית שחווה בחנות בגדים ואיך במקום לחגוג את בת המצווה של בתו - הוא נאלץ להיות מאושפז בבית החולים.

"כל הגוף שלי כואב", העיד שרפי ממיטתו ב"איכילוב" וציין כי הוא אינו זוכר את האירוע עצמו, "אני רק זוכר שהגעתי לבית החולים ונכנסתי לחדר המיון". אך בעוד הפצעים יגלידו והחבלות ייעלמו, מתקשה האב להבין כיצד הוא ובני משפחתו יתמודדו עם האירוע הקשה - במיוחד בתו הקטנה. "הילדה בטראומה, היא ראתה את כל הדברים", הוא מדגיש, "איך נעבור את הימים הללו? אין אנושיות בארץ". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת