תקף קשיש ואיים על שוטרים באקדח מפלסטיק

בן 29 מחדרה נעצר הערב בחשד שתקף את שכנו קשיש בגז פלפל, קשר אותו ונמלט מהמקום. כשאותר על ידי השוטרים, הוא איים עליהם באקדח - מפלסטיק. מחר הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו

איים על שוטרים באקדח מפלסטיק (רויטרס)

ערב חג לא כל כך שמח בחדרה, בגלל סכסוך שכנים. תושב העיר בן 29 הגיע בשעות הצהריים לדירת שכנו הקשיש, תקף אותו בגז פלפל, קשר אותו ונמלט מהמקום. הסיבה: הקשיש רצה לתקן נזילה שבאה מדירת שכנו וביקש ממנו להשתתף בהוצאות.

הקשיש הצליח להתקשר למשטרה ולהזעיק עזרה. שוטרים שהגיעו למקום מצאו את הקשיש חבול עם סימני ריסוס של גז מדמיע. הם ניסו לאתר את החשוד בתקיפה ללא הצלחה. לקראת השעה 20:00 ערכו השוטרים ביקור פתע בדירת הצעיר, שיצא אליהם באקדח שלוף.

סנ"צ בני הרנס, מפקד תחנת חדרה סיפר לחדשות 2 באינטרנט, כי "רגע לפני שהשוטרים שלפו בעצמם אקדחים כדי למנוע ירי לעברם, הבחין אחד השוטרים כי הצעיר מאיים עליהם באקדח מפלסטיק". השוטרים קפצו על הצעיר, אזקו אותו ועצרו אותו.

בחיפוש שנערך בדירת הצעיר נמצא גם אקדח אמיתי, אותו הוא נושא ברישיון מטעם חברת אבטחה בה הוא עובד. האקדח הוחרם במקום. הצעיר יובא מחר לבית המשפט לדיון בהארכת מעצרו ובמשטרה יבקשו להאשים אותו בתקיפה בנסיבות מחמירות, תקיפת חסר ישע ואיום על שוטרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת