חשד לרצח בב"ש: בן 16 נדקר ונפטר מפצעיו

המשטרה מעריכה שקטטה שפרצה בין שני צעירים הובילה למותו של נער בן 16 שנמצא הלילה פצוע פצעים אנושים בשכונת רמות בב"ש. לאחר שהרופאים בסורוקה נלחמו על חייו במשך מספר שעות, הם נאלצו לקבוע את מותו. המשטרה עצרה חשוד במעשה, והיא תבקש הערב להאריך את מעצרו

סמוך לשעה 03:00 הלילה, נמצא צעיר בן 16 כשהוא מתבוסס בדמו ברחוב שלמה צבי רן שבשכונת רמות בב"ש.

צוות מד"א ממרחב הנגב פינה אותו לבית החולים סורוקה בעיר כשהוא במצב אנוש. הרופאים נלחמו על חייו במשך שעות ארוכות אך בסופו של דבר נקבע מותו.

מספר שעות לאחר הדקירה, נעצר נער בן 16 תושב העיר בחשד שהיה מעורב בדקירה. המשטרה חושדת שהרקע למעשה הוא סכסוך שפרץ בין השניים. החשוד שיחזר הערב את הרצח.

בשבת שעברה: רצח בת"א

אנשי צוות חקירה מיוחד ממרחב יפתח במשטרה עצרו בתחילת השבוע שני חשודים בני 21, בחשד שהיו אחראים לרצח אבי נוריאל בן ה-22 בשכונת תל כביר בשבת שעברה. הוא נדקר למוות בשיאה של קטטה שפרצה בין ארבעה צעירים בשכונה שבו התגורר. שני החשודים הובאו להארכת מעצרם בבית משפט השלום בת"א, שם טענו כי רצחו את נוריאל מתוך הגנה עצמית.

תושבי תל כביר התעוררו בבוקר שבת בסביבות 07:30 לקול צרחות עזות ברחוב אהלי יעקב בשכונה. למקום הגיעו כמה צעירים במונית, ורק אחרי שהנהג נמלט מהמקום - הושלכה לבנה על ראשו של אחד המתקוטטים. צעיר נוסף המתגורר במקום גם הוא נדקר ונפצע קשה.

עכו: עבריין בן 49 נרצח בעת שישב ברכבו

חשד: זר רצח את אשתו ובתו והתאבד

חשד לחיסול במרכז המסחרי בדימונה

לוד: אם נרצחה לעיני ילדיה

רצח בגבעת שמואל: צעיר נורה במרכז העיר

אחרי החתונה: שני אחים נרצחו בירי

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק