החשוד ברצח בנשר תועד ברגעי הזעם

שוטרת ומתנדב של המשטרה שליוו הבוקר את ציפי פרץ בת ה-47 אל דירתו של בן זוגה לשעבר בנשר לא הצליחו למנוע את הרצח של בן הזוג הנוכחי, דבר שמעלה שאלות רבות על נחיצותם ותפקודם באירוע. לאחר מעצרו, בעודו נלקח אל ניידת המשטרה, טען אבי לחיאני, החשוד ברצח, כי אינו רוצח. "לא הרגתי אף אחד. הם תקפו אותי", זעק

מדוע לא הצליחו השוטרים שהתלוו לציפי פרץ בת ה-47 להגן על בן זוגה מפני חמתו של החבר לשעבר? שעות ספורות אחרי שגבר כבן 36 נרצח הבוקר בנשר, מתבררים לאט לאט פרטים נוספים על הפרשה - שבהחלט הייתה יכולה להסתיים אחרת.

אבי לחיאני, שנעצר הבוקר בחשד שביצע את הרצח מתוך קנאה, טען היום לאחר מעצרו כי הוא זה שלמעשה הותקף. "החברה שלי והחבר שלה תקפו אותי. אני לא רוצח. לא הרגתי אף אחד", הוא טען בעודו נלקח על ידי השוטרים לניידת. עוד טען לחיאני בחקירתו כי לא הוא הביא את הסכין - אלא בת זוגו לשעבר והנרצח.

במשטרה לא הצליחו להסביר היום כיצד ייתכן שלא הצליחו השוטרים למנוע את האירוע, אך הבטיחו לתחקר. על פי עדויות השכנים, השוטרת והמתנדב כלל לא התלוו לפרץ ובן זוגה אל הדירה, אלא נשארו בחוץ. השניים נכנסו אל הזירה, רק כאשר החלה המהומה - וכשהיה מאוחר מדי.

בבית החולים, שיחזרה פרץ, שנפצעה אף היא באורח קל, את רגעי הדרמה, מהשנייה שבה החל לחיאני להשתולל ועד אשר הצליחה להימלט לתחנת המשטרה. "הוא לא קיבל את זה שזרקתי אותו, בגלל האגו של הדברים", היא אמרה. "ביקשתי ממנו לסיים יפה ולקחת את הבגדים שלי, אבל הוא לא קיבל את זה", הוסיפה.

מותו של הנרצח נקבע בבית החולים

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי פרץ הגיעה לדירתה שברחוב השקד בעיר יחד עם בן זוגה החדש, על מנת לפנות את חפציה מהדירה בה התגוררה עם לחיאני. בשלב זה, על פי החשד, התפתח ויכוח בין השניים לבין לחיאני - מה שהביא בסופו של דבר לדקירתו למוות של הגבר ולפציעתו של לחיאני ושל פרץ. צוותי מד"א-כרמל הוזעקו לזירת האירוע, והחלו בפעולות החייאה בפצוע האנוש, אולם לבסוף נקבע מותו בבית החולים.

ממשטרת מחוז החוף נמסר לחדשות 2 באינטרנט כי "הידוע בציבור סירב לכניסתה של האישה בעקבות כך שהגיעה עם בן זוגה לחיים. האישה ובן זוגה לחיים ביקשו סיוע של שוטרת מנקודת המשטרה לצורך הכניסה לדירה".

"השוטרת ומתנדב הגיעו למקום כשהאישה פינתה את חפציה מהדירה", הוסיפו במשטרה. "בזמן היציאה מהדירה, הידוע בציבור דקר אותה. חברה לחיים ששמע את זעקותיה והמתין מחוץ לדירה, רץ לסייע לה ונדקר אף הוא. תוך כדי המאבק זינקה השוטרת על החשוד ועצרה אותו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק