ת"א: עוברי אורח הצילו תינוק מרכב נעול

תינוק כבן 4 חודשים הושאר בשעות הצהריים לבדו ברכב נעול באזור התחנה המרכזית הישנה בת"א. עוברי אורח שגילו אותו, ניסו לאתר את הוריו ומשלא הצליחו - ניפצו את חלון הרכב. התינוק חולץ בריא ושלם ופרמדיקים של מד"א קבעו כי מצבו טוב. אמו של התינוק עוכבה לחקירה

תינוק הושאר ברכב. אילוסטרציה (AP)

אזרחים בעלי תושייה הצליחו להציל היום תינוק כבן 4 חודשים, שהושאר לבדו ברכב נעול בשיא החום. מצבו של הפעוט טוב, אמו עוכבה לחקירה במשטרה.

האירוע התרחש סמוך לשעה 12:30 בצהריים ברחוב סלומון, באזור התחנה המרכזית הישנה בתל אביב. עוברי אורח שחלפו ברחוב נדהמו לגלות תינוק כבן 4 חודשים נעול בתוך רכב כשהחלונות סגורים. משהבחינו בתינוק, ניסו האזרחים למצוא את הוריו של התינוק, אך לא הצליחו לאתרם. מכיוון שחששו לחייו של התינוק, ניפצו את חלון הרכב וחילצו את התינוק ללא פגע.

למקום הוזעק אמבולנס של מד"א. הפרמדיקים טיפלו בתינוק במקום וגילו כי מצבו טוב והוא בריא ושלם. לאחר זמן קצר, אותרה האם, תושבת בת ים כבת 30. המשטרה עיכבה את האם לחקירה, בחשד לרשלנות.

אתמול: כלב הושאר נעול ברכב - ומת

רק אתמול מקרה דומה הוביל למוות מזעזע של כלב בנתניה: כלב מסוג בוקסר שהושאר ברכב סגור במרכז קניות בנתניה, מת מהתייבשות וחנק. עוברים ושבים שראו את הכלב גוסס מיהרו להזעיק את המשטרה, שלא מיהרה להגיע.

נציגי ארגון "תנו לחיות לחיות" טוענים כי הכלב הושאר ברכב מסוג סובארו בחניון מרכז יכין בנתניה, כשהוא סגור לגמרי. אנשים שהיו באזור והבחינו בכלב המסכן מיהרו לפנות למשטרה ולעירייה, אך התשובה שקיבלו מנציגי מוקד 100 "אבל זה לא בן אדם, אז זה לא דחוף".

"40 דקות הייתי עם המשטרה בטלפון וכלום לא עזר", כתבה בדף הפייסבוק של הארגון אחת מאלו שהיו במקום. "מוקד 100 אמרו שהם אמורים להעביר זאת למשטרת נתניה, וכך העבירו אותנו מאחד לשני והמודיעה איתנו בטלפון כל הזמן הזה והכלב גוסס".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק