רצח בנשר: בן הזוג לשעבר דקר למוות את בן הזוג החדש

גבר בן 36 שהגיע יחד עם בת זוגו לדירה בבניין בעיר נשר, על מנת לפנות את חפציה משם - נדקר הבוקר למוות על ידי בן זוגה לשעבר של האישה, כל זאת לעיניה של שוטרת שהוזעקה למקום. הצעירה עצמה ובן הזוג החשוד בדקירה נפצעו קל באירוע. המשטרה: "בן הזוג החדש ששמע את זעקותיה והמתין מחוץ לדירה, רץ לסייע לה ונדקר"

חשד לרצח הבוקר בנשר: גבר בן 36 נדקר למוות וגבר נוסף וצעירה נפצעו קל במהלך עימות שפרץ בין השלושה לבין בן זוגה לשעבר של הצעירה. הנדקר פונה תחילה לבית החולים רמב"ם בחיפה במצב אנוש, אך זמן קצר לאחר מכן נקבע מותו בבית החולים.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי הצעירה הגיעה לדירתה שברחוב השקד בעיר יחד עם בן זוגה החדש, על מנת לפנות את חפציה מהדירה בה התגוררה עם בן זוגה לשעבר. בשלב זה, על פי החשד, התפתח ויכוח בין השניים לבין בן הזוג הקודם של הצעירה שנכח בדירה - מה שהביא בסופו של דבר לדקירתו למוות של הגבר ולפציעתו של הגבר הנוסף ושל הצעירה. צוותי מד"א-כרמל הוזעקו לזירת האירוע, והחלו בפעולות החייאה בפצוע האנוש, אולם לבסוף נקבע מותו בבית החולים.

ממשטרת מחוז החוף נמסר לחדשות 2 באינטרנט כי "הידוע בציבור סירב לכניסתה של האישה בעקבות כך שהגיעה עם בן זוגה לחיים. האישה ובן זוגה לחיים ביקשו סיוע של שוטרת מנקודת המשטרה לצורך הכניסה לדירה".

"השוטרת ומתנדב הגיעו למקום כשהאישה פינתה את חפציה מהדירה", הוסיפו במשטרה. "בזמן היציאה מהדירה, הידוע בציבור דקר אותה. חברה לחיים ששמע את זעקותיה והמתין מחוץ לדירה, רץ לסייע לה ונדקר אף הוא. תוך כדי המאבק זינקה השוטרת על החשוד ועצרה אותו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק